İŞ YERİ İFLAS NEDENLERİ ÇÖZÜMÜ


İŞ YERİ İFLAS NEDENLERİ ÇÖZÜMÜ

İŞ YERİ İFLAS NEDENLERİ ÇÖZÜMÜ – İşleriniz kötü gidiyor para kazanamıyorsunuz müşteri gelmiyor yada gelen müşteri sizden ürün yada hizmet almıyorsa bunun frekans sisteminde çok önemli sebebleri ve nedenleri var.!

Hayat yaşam başarı frekansınızda PARA gelme ve para çoğalma kanallarınız var bu kanalların kapanması size para gelmemesine işlerinizin düzgün gitmemesine işlerinizde başarılı olmamanıza! sebep olmaktadır. özel yetenek ve beceriler frekanslarınızında aynı frekans tablosunda olması frekans tablonuzun bozuk olması iş hayatınızda başarısız olmanıza ve para kazanamamanıza neden olmaktadır iflas etmenize sebep olmakta iflas etmeden çözüm için benimle görüşün.

Çözüm için önce frekans analizi yapılması gerekmektedir daha sonra tespit edilen frekanslar düzeltilmelidir FREKANS sistemini dünya da düzelten tek kişi MEDYUM PENÇELİ BURAK’tır başka kimse yok taklit edenlerden lütfen kaçının ve sitemdeki İETİŞİM kısmındaki İLETİŞİM FORMUNU doldurarak yada telefon numarasından iletişim kurun.

İFLAS etmeden önce lütfen benimle görüşün frekans analizini yaptırıp sorunlarınız büyümeden iş hayatınız kariyeriniz yok olmadan çözüm odaklı çalışma ile sorununuzu birlikte çözelim düzeltelim.

Son günlerde krize sürüklenen, iflas eden şirketlerle ilgili haberler dikkatimi çekiyor. İlginç olan bu şirketlerin battıkları ana kadar “saygın ve başarılı” diye biliniyor olmaları. Çok başarılıyken batmak, şirket büyürken iflas etmek frekansların bozulmasına bağlı olması kimsenin aklına gelmeyen bir durum ancak birçok iş adamını ve firmasını PGES pozitif frekans temizleme düzeltme özel yöntemimle kurtardım iflas sonrası kişilerin hızlı toparlanmasına yardımcı oldum eski başarılarından çok daha iyi olmalarını sağladım şimdi ticaret hayatları başarı ile devam etmemekte sizde sorunlarınızın üstesinden gelmek istiyorsanız benimle irtibata geçmekte gecikmeyin siz kendiniz için hemen bir adım atın.

İş yeri personelinizin ve sizin frekans analizleri tamamen yapılmalıdır daha önce danışmanlığını yaptığım firmada kişileri tek tek inceledim sorunlu olanlar dışında rakiplerinize çalışan casus çalışanları yakaldım ve firma dışına çıkardık dan sonra firmanın başarısının arttığını gözlemledik tecrübe ettik sizin iflas etmenize casus personeliniz de sebep olabiliyor kişinin karakter frekansı bozukluğu size olumsuz olarak yansıyor buda sizin iş hayatınızı yok ediyor yani iflas etmenize sebep oluyor.

Ücretsiz ön görüşme için lütfen arayın çok geç olmadan.

HIZLI İLETİŞİM WHATSAPP & GSM : +90 542 448 98 05

NOT: PGES POZİTİF UYGULAMA kesinlikle büyü muska tılsım vefk hamayla hocasal işlemler içermez tamamen pozitif özel bir çalışmadır frekans sistemine yönelik. PGES sadece PENÇELİ BURAK tarafından uygulanır.

iflas eden patron ne yapmali pges cozumleri medyum penceli burak