HİZMET SÖZLEŞMESİ

ELEKTRONİK HİZMET SÖZLEŞMESİ

MEDYUM PENÇELİ BURAK HİZMET SÖZLEŞMESİ

iş bu sözleşme hizmet verenle hizmet alan arasında elektronik hizmet sözleşmesidir. Taraflar bu sözleşmede Hizmet veren, Hizmet alan olarak anılacaktır.

HİZMET ALMA ŞARTLARI – PARA İADESİ – SÖZLEŞME İPTALİ – HİZMET VERME YÖNTEMİ İÇERİR.

HİZMET VEREN:

 • Medyum Pençeli Burak ®
 • Hayrettin YILMAZ
 • 0542 448 98 05
 • KONYA – TÜRKİYE
 • SÖZLEŞME E- İMZALDIR
 • TEBLİGAT ADRESİ: info@medyumpenceliburak.com

HİZMET ALAN:

Sözleşme onay formunda yer alan adı, soyadı, T.C kimlik no hizmet alan tarafından belirtilen bilgilerdir.

SÖZLEŞMENİN KONUSU

İş bu Sözleşmenin konusu; Hizmet alanın sorunlarını çözmek amaçlı uygulamadır. 677 sayılı kanuna muhalefet eden içerik kullanılmadan hizmet alanla hizmet veren arasında mal alım satımı’nı kapsamadan, sadece hizmeti kapsar bireysel sorunları çözülmesi amaçlıdır. “kesin taahütü” vermeden PGES / TARUM uygulaması yapılır. hizmet bedelinin ödenmesine ve şartlarına ilişkin esaslar ile tarafların hak ve yükümlülüklerinin düzenlenmesidir.

E-SÖZLEŞMENİN YERİ

e-Sözleşme www.medyumpenceliburak.com web sitesinde E-HİZMET SÖZLEŞMESİ linki altında yer almaktadır. Sözleşme formu doldurulmak suretiyle sözleşme onaylanır sözleşme linki hizmet alana whatsapp üzerinden bildirilir yada hizmet alan web sitesinde sözleşme onay kısmından formu doldurur onaylar ve hizmet başlaması için ödemenin gerçekleşmesi gerekir ödeme banka kanalıyla EFT / HAVALE olarak tahsil edilir elden para tahsilatı yapılmaz.

E-SÖZLEŞMENİN GEÇERLİ OLMASI

Bu sözleşmenin geçerli olması için sözleşme formu doldurulmuş , ödeme yapılmış ,banka dekontu tarafıma whatsapp veya mail üzerinden gönderilmiş olmalıdır. E-bildirim yapılmış olmalıdır.

info@medyumpenceliburak.com e-mail adresine (Kurumsal mail adresi) dekontu göndermiş olmalı.

E- SÖZLEŞME İÇERİĞİ

Benimle irtibata geçen bu sözleşmeye tabidir sözleşme onayını yapana kadar çalışma prensiplerini ve hizmet prensiplerini okumuş olur ve kabul etmiş sayılır Telefon, Sms, whatsapp, facebook sayfası, e-posta kanalıyla görüşme yapan yada iletişime geçen veya yüz yüze görüşme yapan herkezi kapsar ve tüm şartlar sadece bilgi almak için arayanlarıda kapsar ücretli hizmet alan yada almayan kişi ve kişileride.

Bu sözleşme aynı zamanda site kullanma ve telif haklarını kapsar site içindeki yazılar kopyalanamaz her hangi bir yerde izinsiz kullanılamaz. On sekiz yaşından küççükler siteyi kullanamaz yasal yaş 18 (onsekiz) ve üstü.

DİNİ İSTİSMAR VE 677 SAYILI KANUN MUHALEFET EDEN ÇALIŞMA YAPILMADIĞINI HİZMET ALAN PEŞİNEN KABUL EDER.

1- HIZMET ALAN KENDİ İSTEĞİ İLE DANIŞMANLIK VE HİZMET ALIR VE KENDİ ÖZGÜR İRADESİ İLE DANIŞMANLIK, HİZMETİ ALMAKTADIR ZORLA VE ZORAKİ HER HANGİ KONUDA TARAFLARIN İSTEMEDİĞİ HİÇ BİRŞEY TARAFLARCA YAPILMAZ YAPIYORSADA VEYA YAPTIRIYORSADA KENDİ ÖZGÜR VE HÜR İRADESİ İLE HARAKET EDER. ZORLAMA, DİNİ İSTİSMAR, HER YÖNDE İSTİSMAR EDİCİ HAL HARAKET VE TAVIRDA BULUNAMAZLAR, CİNSEL İSTİSMAR VE İÇERĞİNİ KAPSAYAN.

1A- HİZMET ALAN İLK MÜRACAATINI WEB SİTESİ ÜZERİNDEN,FACEBOOK SAYFASINDAN, TELEFONDAN KENDİNİN ÖZGÜR VE HÜR İRADESİ İLE YAPTIĞINI KABUL EDER VE BU SÖZLEŞMEYE TABİ OLUR KENDİSİNİN DİNİ İSTİSMAR EDİLEREK ARANDIĞINI VE ZORLA TARAFINA İŞLEM YAPILMAK İSTEDİĞİNİ İDDA EDEMEZ. HİZMET ALAN KENDİ İSTEĞİ İLE İŞLEM, UYGULAMA YAPTIRIR.

677 SAYILI KANUN VE MUHALEFET

1- 677 SAYILI KANUNA MUHALEFET EDEN KONUŞMA VE GÖRÜŞME YAPILDIĞINI HİZMET ALAN İDDA EDEMEZ. 677 SAYLI KANUNA MUHALEFET EDEN ÇALIŞMA YAPILMADIĞINI HİZMET ALAN’A DAHA ÖNCEDEN SÖYLENMİŞTİR. 677 SAYILI KANUNA MUHALEFET EDEN ÇALIŞMA YAPILMADIĞI SÖZSEL OLARAK, YAZILI OLARAKA VE GÖRSEL OLARAK KENDİSİNE TEBLİĞ EDİLDİĞİNİ KABUL EDER.

2- 677 SAYILI KANUNA MUHALEFET EDEN ÇALIŞMALAR AŞAĞIDA MADDELERLE AŞAĞIDA BELİRTİLDİĞİ GİBİDİR VE HİZMET ALAN BU UYGULAMALARI YAPTIRDIĞINI VE HİZMET VEREN TARAFINDAN YAPILACAĞINI BU YÖNDE SÖZSEL ANLAŞMA YAPTIĞINI İDDA EDEMEZ.

 1. BÜYÜ MUSKA TILSIM VEFK HAMAYLA V.B
 2. DUA OKUMA, YAZMA RUKİYE V.B
 3. FAL, BAKIM, BAKIMCILIK V.B HİZMETLER
 4. GELECEKTEN HABER VERME.
 5. CİN CİNCİLİK VE CİNCİLİĞİ KAPSAYAN, CİN TEDAVİS V.B

BU HİZMETLER KESİNLİKLE HİZMET VEREN TARAFINDAN HİZMET ALANA KESİNLİKLE VERİLMEZ.

DİĞER ŞARTLAR VE HUSUSLAR

1- HİZMET ALAN ÖDEME YAPTIYSA BUNU BELGE İLE İSPATLAMALIDIR (BANKA DEKONTU, POS SLİP, TAHSİLAT MAKBUZU) GİBİ SOMUT BELGE DAYANAĞI OLMAYAN HİZMET ALAN HİZMET VERENE PARA ÖDEDİĞİ İDDASINDA BULUNAMAZ.

2- HİZMET ALAN KANUNSUZ HİZMET TALEBİNDE BULUNAMAZ BÜYÜ YAPMA, DEFİNE BULMA VE ÇIKARTMA,MUSKA YAZMA, FAL BAKMA(FALLARIN TAMAMINI KAPSAR).

3- HİZMET ALAN WEB SİTEDE BULUNAN HİZMETLERİ OKUR. ÜCRETLİ HİZMETLERİ SATIN ALMAK İSTEDİĞİNDE YADA ÜCRETSİZ HİZMETLERİ BEDEL ÖDEMEDEN ALMAK İSTEDİĞİNDE KENDİ MÜRACAAT EDER. HİZMET VEREN HİZMETLERİ VERİP VERMEMEKDE HAKLARINI SAKLI TUTAR.

4– HİZMET ALAN HİZMETİN BEDELİNİ PEŞİN ÖDER, HİZMET ALAN ÖDEME YAPMADAN KENDİSİNE HİZMET VERİLMEZ. ÖDEME KANALLARI BELİRTİLMİŞTİR.

5– HİZMET ALAN 677 SAYILI KANUNA MUHALEFET EDİCİ KONUŞMA YAPAMAZ. YAPIYORSADA BENİM BU YÖNDE KONUŞMA YAPTIĞIMI SÖYLEYEMEZ İDDA EDEMEZ ÇALIŞMALARIMDA 677 SAYILI KANUNA MUHALEFET EDİCİ ÇALIŞMA YAPMADIĞIMI KABUL EDER.

6– HİZMET ALAN KENDİSİNE BÜYÜ YAPTIĞIMI, BÜYÜ KALDIRDIĞIMI, CİN TEDAVİSİ YAPTIĞIMI , MUSKA YAZDIĞIMI YADA BENZERİ MATERYALLER YAPTIĞIMI , FAL BAKTIĞIMI, BAKIMCILIK YAPTIĞIMIN İDDASI İLE İFTİRA VE KARALAMA YAPAMAZ.

7-HİZMET ALAN HERKEZE FATURA KESİLİR.

8– PARA GERİ İADESİ:

1-Hizmet alan para geri iadesi talebinde bulunamaz çalışma başladıktan sonra.

2-Hizmet alan aldığı hizmetin olmadığı iddası ile para geri iade talebinde bulunamaz.

3-Hizmet alan işinin olmadığı söylemiyle para talebinde bulunuyorsa işinin olmadığını yazılı olarak bulunduğu şehirde NOTER aracılığı ile tebliğ edecektir, İşinin olmadığını ilgili makamlardan araştırılmasını hizmet veren olarak talep edilip gelen araştırma sonucuna göre para iadesi yapılacaktır.

4-Para iadesi kararı alınırsa para iadesi alabilmesi için hizmet alanın gider makbuzu imzalamak zorundadır, Geri iade faturası kesmek zorundadır (vergi mükellefi olanlar).

5-Para iadesi yapılması kararı alınırsa HİZMET ALANIN BANKA IBAN NUMARASINA EFT / HAVALE yapılacaktır.

6-Hizmet alan aksi davranışta bulunması durumunda para geri iadesi yapılmayacaktır. Para geri iadesi alabilmesi için noter tebligatı araştırma süreci karşı cevap sürecini bekliyecektir ve işi olmadığı anlaşılırsa para iadesine karar verilecektir matbu masraflar kesilir geri kalanı iade edilir.

9- HİZMET ALAN WEB SİTEMDE YAZILI OLAN HİZMETLERİ SATIN ALIR SADECE.

10- HİZMET ALAN FATURASINA %18 KDV EKLENECEKTİR. “HİZMET BEDELİ “ + “%20 KDV” = TOPLAM ŞEKLİNDEDİR.

11- HİZMET ALAN İŞLEMLERİN DURUMUNA GÖRE DEĞİŞİKLİK GÖSTEREN ZAMAN VE SÜREÇLER VARDIR UZAMASI VE KISALMASI İŞLEMLERE GÖRE DEĞİŞİR HİZMET ALAN BU SÜREÇLERİ BEKLEMEK ZORUNDA.

12- HİZMET ALAN KENDİ PİSKOLOJİK DURUMUNU ÖNE SÜREREK VERİLEN HİZMETİN HEMEN BİTİRİLMESİNİ TALEP EDEMEZ ÇALIŞMA BİTENE KADAR BEKLEMEK ZORUNDADIRÇALIŞMA BİTİNCE HİZMET ALAN’ABİLGİ VERİLECEKTİR. GELİŞMELER ÇALIŞMA BİTTİKDEN  SONRA BEKLENECEKTİR. OLUŞUM SÜREÇLERİNİN NE OLACAĞI ZAMANA BAĞLIDIR. ÇALIŞMA BİTİNCE BİLGİ VERİLİR ONDAN SONRA GELİŞMELER YADA ALDIĞI HİZMETLE İLGİLİ OLUŞUMLAR OLUR ÇALIŞMA BİTMEDEN OLUŞUM ALAMAZ ALMA SÜRESİDE TAHMİN EDİLEMEZ OLUŞUMLAR ZAMAN İÇİNDE BAŞLAR VE GELİŞİR HİZMET VEREN BU KONUDA TAAHHÜT VERMEZ.

13- HİZMET ALANA HİÇ BİR ŞEKİLDE VAAD, UMUT VERİLMEMEKTEDİR. HİZMET VEREN TARAFINDAN VAAD, UMUT VERİLDİĞİ İDDA EDİLEMEZ UMUT TACİRLİĞİ YAPILDIĞINI İDDA EDEMEZ.

14- HİZMET ALAN 6502 SAYILI KANUNA GÖRE AYIPLI HİZMET ALDIĞINI İDDA EDEMEZ SÜREÇLER BU TÜR HİZMETLERDE KESİN OLMADIĞINDAN.ÇALIŞMALAR AKSİLİK OLMADIĞI SÜRECE ZAMANINDA BİTİRİLİR ALT MADDELERDE AKSİLİK OLUŞTURCAK ŞARTLAR BELİRTİLMİŞTİR. HASTALIK, ZORUNLU YOLCULUK, ÖLÜM ANI BU MAZRETLER GEÇERLİ MAZARETLER OLUP BU SÜREÇLER İÇİNDE YAPILMAYAN ÇALIŞMA SÜREÇLER EKLENİR EV ZAMAN UZAR.

15- HİZMET ALAN SÖZLEŞMEDE HAKSIZ ŞART OLMADIĞINI KABUL EDER VE TÜM MADDELERİ PEŞİNEN KABUL EDER.

16- HİZMET ALANIN 677 SAYILI KANUNA MUHALEFET EDEN KONUŞMA VE YAZIŞMA YAPMASI DURUMUNDA KENDİSİDE HİZMET VEREN KADAR SUÇLUDUR. HİZMET VERENE İFTİRA EDEREK YADA BAŞKA İHTİLAF VUKUNDA 677 SAYILI KANUN KAPSAMINA GİREN KONUŞMA YAPTIĞIMI İDDA ETMESİ YADA YAZIŞMA YAPTIĞIMI İDDA EDMESİ DURUMUNDA AYNI ORANDA HİZMET ALAN’DA SUÇLUDUR.

SONUÇ ALMA PGES / TARUM ÇALIŞMASINDA

1– HİZMET ALAN SONUÇ ALMAK İÇİN PGES UYGULAMASININ BİTMESİNİ BEKLİYECEKTİR.

2– HİZMET VEREN SONUÇ ALINANA KADAR HİZMET ALANIN YANINDADIR VE HİZMET VERMEYE DEVAM EDER.

3– HİZMET ALAN ÇALIŞMA SÜRESİNİ VE ÇALIŞMA SONRASI OLUŞUM (SONUÇ) SÜRECİNİ BEKLİYECEKTİR.

4– HİZMET ALAN ÇALIŞMA VE OLUŞUM SÜREÇLERİNİ BEKLİYECEKTİR HİZMET ALAN OLUŞUM SÜRECİNİ BEKLEDİĞİ SÜRECE HİZMET VEREN OLUŞUM OLANA KADAR HİZMET ALANIN YANINDADIR. HİZMET ALANIN AKSİ DAVRANIŞINDA HİZMET VEREN ÇALIŞMAYI DURDURABİLİR YADA ÇALIŞMAYI İPTAL EDEBİLİR SÖZLEŞMEYİ TEK TARAFLI OLARAK İPTAL EDEBİLİR. TAMAMEN İNSAYATİFE BAĞLIDIR.

5- Çalışma sonuçları BUTLAN olan kişiler için tekrar ücretsiz çalışma yapılır hizmet vermeye devam edilir. Hizmet alan vazgeçmesi durumunda kendi isteği ile hizmet sonlandırılır ancak hizmet alan sonucun butlan olduğunu ISPAT etmek zorundadır yükümlüdür soyut söylemlere göre çalışma ve sözleşme iptal edilmez para iadesi yapılmaz.

6- Hizmet alan sonuç alamadığını ıspatlarsa PARA İADE kısmındaki şartlar geçerlidir.

7- PGES / TARUM çalışmaları kişiden kişiye, kişilerden kişilere farklılık göstermektedir alınacak SONUÇ süreleri değişiktir sonuç alana kadar beklenecektir.

8- Çalışma daha önce uygulanan birden fazla kişi ve kişilerde başarılı olmuştur sizin de işinizin başarılı olması için süre ve zaman tanımaksızın çalışmaya devam edilir.

9- Her işin sonucu butlan olma ihtimali vardır butlan olması durumunda SONUÇ alma bölümü 5 (beş) inci madde geçerlidir.

MÜCBİR SEBEPLERLE HİZMET VERMEYİ DURDURMA

 1. HASTALIK ANI KISA YADA UZUN SÜREÇLİ.
 2. CENAZE OLMASI DURUMUNDA AİLE, AKRABA V.B
 3. TRAFİK KAZASI.
 4. DÜĞÜN.
 5. RESMİ TATİLLER.
 6. RESMİ BAYRAM TATİLİ.
 7. RESMİ TATİL.
 8. DİNİ GÜNLER, BAYRAMLAR.
 9. HİZMET VEREN VEFAT ETMESİ DURUMUNDA TÜM SÖZLEŞME İPTAL EDİLİR MİRASCILARA RÜCU ETMEZ SÖZLEŞME.

PARA İADESİ HAKKINDA

HİZMET ALANA PARA İADESİ AŞAĞIDAKİ SEBEPLER KAPSAMINDA KESİNLİKLE YOKTUR.


BİLGİ ALMA ŞARTLARI

1–HİZMET ALAN OLARAK BİLGİ ALMA HAKKINIZ SADECE İŞLEMLER BAŞLANDIK’DAN SONRA BAŞLAR VE GEREKTİĞİNDE TARAFIMDAN SİZE BİLGİ VERİLECEKTİR. ÜCRETLİ HİZMET ALAN KİŞİLER BİLGİ ALMA HAKKINA SAHİPTİR ÜCRET ÖDEMEYEN KİŞİLERE BİLGİ VERME ZORUNLULUĞU YOKTUR.

2- HİZMET VEREN BİLGİ VERMEDİĞİ SÜRECE HİZMET ALAN BİLGİ ALMA HAKKINA SAHİP DEĞİLDİR. HİZMET ALAN PEŞİNEN KABUL EDER.

3- HİZMET ALAN’ASADECE TELEFON ÜZERİNDEN KONUŞARAK BİLGİ VERİLİR SOSYAL AĞLARDAN, WHATSAPP ÜZERİNDEN , SMS ,MAİLLE BİLGİ VERİLMEZ VE HİZMET ALAN BU KONUDA ISRAR EDEMEZ. HİZMET VEREN BİLGİ VERİP VERMİYECEĞİ HAKKINI SAKLI TUTAR TELEFON ÜZERİNDE BİLGİ VERİLİR. ÇALIŞMASI BAŞLAMIŞ VE DEVAM EDEN HİZMET ALAN’I KAPSAR.

4- BELİRTİLEN MESAİ SAATLERİ DIŞINDA BİLGİ VERİLMEZ, GÜNDÜZ 10:00 – GECE 22:00 SAATLERİ ARASI. BU SAATLER YAZ VE KIŞ OLARKA DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR. ÇALIŞMA GÜNLERİ PAZARTESİ, SALI, ÇARŞAMBA, PERŞEMBE, CUMA, CUMARTESİ GÜNLERİDİR HİZMET ALAN PAZAR GÜNÜ ARAYIP BİLGİ ALAMAZ YADA HERHANGİ BİR SEBEPLE İRTİBATA GEÇEMEZ HİZMET MESAİ SAATLERİ VE GÜNLERİ İÇİNDE VERİLİR.

MESAJLAŞMA

1- Whatsapp üzerinden Cuma mesajı göndermek, Dini gün resimli mesajı göndermek kesinlikle yasaktır.

2- Bayramlarda sadece bayram tebriği kabul edilir.

KİŞİ GİZLİLİĞİ VE BİLGİ PAYLAŞIMI

HİZMET ALAN TALEP ETTİĞİ HİZMET VE İŞLEMLER GİZLİ TUTULMAKTADIR 2. VE 3. KİŞİLERLE ASLA PAYLAŞILMAZ DANIŞANIN EN YAKINI DAHİ OLSA ÖRNEĞİN: EŞİ, ANNE, BABA, KARDEŞ, ARKADAŞ GİBİ KİŞİLERE ASLA BİLGİ VERİLMEZ. HİZMET ALANIN GİZLİLİK HAKLARI A.İ.H GÖRE ÖZEL HAYATIN KORUNMASI VE GİZLİLİĞİ KANUNU VE ANAYASA KANUNUA GÖRE KORUNMAKTADIR. BU KANUN TARAFIMCA ÖN PLANDA TUTULMAKTADIR  WEB SİTEDE KANUNLA İLGİLİ AÇIKLAMA VARDIR. MAHKEME KARARI İLE BENDE BİLGİ TALEP EDİLİRSE İLGİLİ MAKAMA BİLGİ VERİLİR. BUNUN DIŞINDA KİŞİ GİZLİLİĞİ KORUNMAKTADIR. BİLGİ VERİLMEZ HİÇ BİR ŞEKİLDE. HİZMET ALAN KENDİ BİLGİLERİNİ KORUMAKLA YÜKÜMLÜDÜR. KENDİNDEN BAŞKASIYLA BİLGİ PAYLAŞMASI KENDİ SORUMLULUĞUNDADIR. HİZMET VEREN OLARAK SORUMLULUK KABUL ETMİYORUM. HİZMET ALANIN BENLE PAYLAŞTIĞI BİLGİLER RESİM VE BENZERİ MATARYALLER HİZMET SONUNDA İMHA EDİLİR GİZLİLİĞİ KORUNUR. HİZMET ALAN KİŞİSEL BİLGİLERİ VE MATARYALLERİ HİÇBİR SOSYAL MEDYADA YADA BAŞKA BİR İNTERNET ORTAMINDA PAYLAŞILMAZ. HİZMET ALAN BİLGİLERİ KENDİ İSTEĞİ İLE VERDİĞİNİ KABUL EDER VE AKSİNİ İDDA EDEMEZ.

6698 SAYILI KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU GÖRE VERİLERİNİZİN KORUNMAS: ( YENİ EKLENEN MADDE )

Kişisel verilerin korunması kanununa göre verileriniz aşağıdaki şartlara göre korunması ve saklanması

 1. Kişisel verilerinizin korunması ve özel hayatınızın gizlişiği açısında benimle paylaştığınız tüm verileriniz 2. 3. kişilerle paylaşılmayacaktır. Ancak yetkili makam merci T.c Devletinin görevlendirdiği emniyet kolları, savcılık, mahkemeler paylaşım istediği takdirde sadece adı geçen yerlerle bilgi paylaşımı yapılacaktır bunun içinde sizin terör örgütü mensubu yada devleti tehdit eden bir şahış şahıslar olmanız durumunda paylaşılır aksi halde tüm gizliliğiniz tarafımdan korunmaktadır 6698 sayılı kanuna göre ve kişisel prensiplerime dayalı olarak. Aynı zamanda hizmet sözleşmemin içinde yer alan maddelerdede buna yer verilmiştir öncelikle HİZMET SÖZLEŞMESİ maddeleri geçerlidir.
 2. Aynı zamanda hizmet alanda bu kanundan sorumludur 6698 sayılı kanuna göre ve kişilerin gizliliği ve özel hayatın korunması kanununa göre benimde tüm bilgilerimi ve gizliliğimi korumakla sorumludur.
 3. Hizmet alan, danışan kişiler sözleşmesi olsada olmasada ilgili kanunlardan kendiside sorumludur.
 4. Özel hayatın gizliliğinin korunması kanununa göre her hangi bir medyada yada internet ortamında aslına dayalı olmayan yalan yanlış beyanlarla gerçeği yansıtmayan özel hayatı karalayan, iş hayatını karalayan yazı yazan kişi ve kişiler hakkında ilgili kanunlara göre dava açılacaktır kişiler mahkemecede suçlu bulunması durumunda yüksek tazminat ödemeyi peşinen kabul ederler.

SÖZLEŞMENİN İPTALİNE SEBEP OLAN MADDELER

1- TEHDİT ETME.

2- ÇALIŞMAYI GÜNÜNDEN ÖNCE BİTİRMEMİ İSTENMESİ

3- MESAİ SAATLERİ DIŞINDA ARAMA. (ACİL DURUMLAR) HARİÇ TUTULMUŞTUR BİR DEFAYA MAHSUS OLMAK ÜZERE TAKDİREN İNSİYATİFE BAĞLIDIR.

4– HASTALIK ANINDA SAYGI GÖSTERİLMEMESİ

5- CENAZE ANINDA SAYGI GÖSTERİLMEMESİ.

6- 677 SAYILI KANUNA MUHALEFET EDEN HİZMET TALEP EDİLMESİ.

7- DİĞER SUÇ TEŞKİL KANUNLARA MUHALEFET EDEN HİZMET TALEP EDİLMESİ.

8- TRAFİK KAZASI V.B MÜCBİR SEBEPLERDE GÖRÜŞME VE KONUŞMAYA DEVAM ETMEK İSTEĞİ.

ÖDEME KANALLARI

1– ÖDEME BANKA KANALIYLA KABUL EDİLİR HAVALE /EFT/ POS

NOT: (GEÇİCİ OLARAK POS ÖDEMESİ KABUL EDİLMEMEKTEDİR).

ÖDEME, TAHSİLAT ELDEN KABUL EDİLMEZ ELDEN ÖDEME YAPTIĞINI HİZMET ALAN İDDA EDEMEZ.

HASTALIK VE MAZARET DURUMUNDA HİZMETİ GEÇİCİ OLARAK DURDURMA

1- HİZMET VEREN HASTALIK DURUMUNDA HİZMET ALAN’AVERİLEN HİZMETİ GEÇİCİ OLARAK DURDURUR. HASTALIK ANINDA GEÇİCİ OLARAK DURDURULAN HİZMETİ HİZMET ALAN’ABİLDİRMEK ZORUNDA DEĞİLDİR. “HASTALIK ANI ÖZEL ANDIR”. HİZMET ALAN HASTALIK SÜRESİ BİTENE KADAR BEKLEMEK ZORUNDADIR. AKSİ BİR HAL HARAKET VE GİRİŞİMDE BULUNAMAZ. HASTALIK SÜRESİNDE HİZMET VERENE HİZMET ALAN SORUN ÇIKARTMASI DURUMUNDA TEK TARAFLI OLARAK HİZMET VEREN HİZMETİ TAMAMEN İPTAL ETME HAKKINA SAHİPTİR. HİZMET ALAN HİÇ BİR ŞEKİLDE HAK TALEBİNDE BULUNAMAZ HİZMET VERENİN TÜM HAKLARI SAKLIDIR. HİZMET ALAN HİZMET VERENİN HASTA OLDUĞUNU ÖĞRENDİĞİ AN İTİBARI İLE HİZMET VERENLE İLETİŞİMİ KESMEK ZORUNDADIR. HİZMET VEREN SAĞLIĞINA TEKRAR KAVUŞUNCA HİZMET ALANLAYENİDEN İRTİBATA GEÇİCEKTİR. HİZMETİ GEÇİCİ OLARAK DURDURMA HASTALIK SÜRESİ KADARDIR HİZMET VEREN İYİLEŞİNCE HİZMETE KALDIĞI YERDEN DEVAM EDER MESAİ SAATLERİ İÇİNDE YADA RANDEVU SAATLERİ İÇİNDE.

1- HİZMET VEREN HASTALIK SÜRESİ İÇİNDEN HİZMET ALAN’A TELEFON, WHATSAP, E POSTA, GİBİ İLETİŞİM ARAÇLARINA VE KANALLARINA CEVAP VERMEK ZORUNDA DEĞİLDİR CEVAP VERME VE VERMEME HAKKI SAKLIDIR. ESAS OLAN SAĞLIĞA BİRAN ÖNCE KAVUŞMAKTIR BUNUN İÇİN İSTİRAT SÜRESİ İÇİNDE HİZMET ALAN HİZMET VERENİ ANLAYIŞLA KARŞILAMAK ZORUNDADIR. AKSİ DURUMDA SÖZLEŞME FESH EDİLİR PARA İADESİ YAPILMAZ HİZMET DURDURULUR.

2- HİZMET VEREN HASTANEDE YADA EVDE YATMA DURUMLARINDA, AMELİYAT V.B KAPSAYAN TIBBİ CİHAZ BAĞLI OLMA DURUMUNDA KESİNLİKLE HİZMET ALANLA İRTİBATA GİRMİYECEKTİR, HİZMET ALANINİRTİBATA TEKRAR GEÇME SÜRESİ 20 GÜNDÜR 20 GÜN SONRA TEKRAR İRTİBATA GEÇER SAĞLIK DURUMU YADA MAZERET DURUMU DEVAM EDİYORSA 20 GÜN DAHA BEKLEMEK ZORUNDA. HİZMET VEREN DAHA ÖNCE İYİLEŞİRSE HİZMET ALANLA İRTİBATA GEÇER VE HİZMETİ DEVAM ETTİRİR.

3- HİZMET VERENİN YAKINLARININ HASTANEDE OLMASI YADA TIBBİ MÜDAHALEDE OLMASI DURUMUNDA HİZMET GEÇİCİ OLARAK DURDURULUR.

SES KAYDI ALINMASI HAKKINDA.

1- HİZMET ALAN HİZMET VERENİN HİÇ BİR ŞEKİLDE SES KAYDINI, GÖRÜNTÜNÜ KAYDINI, VİDEO VE SES KAYDINI KAYIT ALTINA ALAMAZ BUNA HİÇ BİR ŞEKİLDE HAKKI YOKTUR. İZİN VERMEDİĞİMİ AÇIKÇA BEYAN EDERİM.

2- HİZMET ALAN (MEDYUM PENÇELİ BURAK) ” HAYRETTİN YILMAZ’A” AİT SES KAYDI, VİDEO GÖRÜNTÜ, VİDEO VE SES KAYDI, METİN YAZIŞMALARI’DA KAYIT ALTINA ALAMAZ KAYITLAR İZİNSİZ OLUŞTURULDUĞUNDAN DELİL OLARAK KULLANAMAZ.

3- HİZMET VEREN, HİZMET ALANIN SES KAYDINI, VİDEO KAYDINI SES VE VİDEO KAYDINI ALABİLİR

 1. GÜVENLİK İHLALİ DURUMUNDA YASAL DELİL OLARAK KULLANILIR.
 2. İHTİLAF VUKUUNDA YASAL DELİL OLARAK KULLANILIR.
 3. OFİS İÇİ GÖRÜŞMELERDE SES KAYDI, GÖRÜNTÜ KAYDI ALINMAKTADIR OFİS ORTAMINA GİREN HERKEZ KAYIT ALTINA ALINIR.

4- OFİS İÇİNDE GÜVENLİK AMAÇLI OLARAK GÖRÜŞME ODASINA CEP TELEFONU, KAMERA, VİDEO VE SES KAYDEDİCİ CİHAZLARLA GİRİLMEZ HİZMET ALAN ODAYA TARİF EDİLEN CİHAZLARLA GİRMEK İSTERSE GÖRÜŞME SONLANDIRILIR VE OFİSİ TERK ETTİLİR.

5- HİZMET ALAN VİDEO KAYDI, SES KAYDI YAPAMAZ. YAPANLAR HAKKINDA YASAL İŞLEM BAŞLATILACAKTIR. BU TÜR OLUMSUZ GİRİSİMDE BULUNAN KİŞİ VE KİŞİLER HAKLARINDA AÇILACAK DAVALARDA SUÇUNU SABİTLEMİŞ OLUR VE HAKKINDA YAPILACAK SUÇ DUYURUSUNU KABUL ETMİŞ OLUR.

6- ANA YASAYA GÖRE KİŞİLERİN GİZLİLİK HAKLARINI İHLAL ETMİŞ OLDUĞUNUZUDAN DOLAYI HAKKINIZDA AÇILACAK OLAN DAVA, SUÇ DUYURUSUNU KABUL ETTİĞİNİZ BEYAN ETMİŞ OLUYORSUNUZ İLGİLİ KANUNA MUHALEFETTEN HAKKINIZDA AÇILACAK OLAN DAVAYI VE SUÇ DUYURUSUNU KABUL ETMİŞ OLURSUNUZ.

7- HİZMET ALAN BENİM ELİMDE SES KAYDIN VAR YAZIŞMALARIMIZ VAR DİYE TEHDİT ETMESİ KİŞİLERİN GİZLİLİK HAKLARI İHLALİNE GİRER BENLE YAPILAN KONUŞMA VE YAZIŞMALARI GİZLİ TUTMAK SORUMLULUĞUNUZDADIR. MEDYUM PENÇELİ BURAK OLARAK BEN KİŞİ KİŞİLERİN BENLE OLAN GÖRÜŞMELERİNİ GİZLİLİK HAKLARINA UYARAK GİZLİ TUTUYORSAM HİZMET ALANDA GİZLİ TUTMAK ZORUNDA AKSİ HALDE GİZLİLİK HAKLARIMI İHLAL ETMİŞ OLURSUNUZ VE HAKKINIZDA AÇILACAK DAVADA ORTAYA DÖKMÜŞ OLDUĞUNUZ YAZIŞMALARI VE SES KAYDINI DELİL OLARAK KULLANARAK ADINIZA DAVA AÇILIR.

ALINAN HİZMETİN AÇIKLAMASI:

677 SAYILI KANUNAN MUHALEFETE GİRMEYEN PGES UYGULMASI ADINI VERMİŞ OLDUĞUM ÖZEL BİR ÇALIŞMADIR. PGES POZİTİF UYGULAMADIR ANCAK BİLİNEN YÖNTEMLERİN DIŞINDA OLUP BİREYSEL SORUNLARDA ÇÖZÜM ÜRETMEK AMAÇLIDIR TIBBI TEDAVİ İÇERMEYEN, BÜYÜ MUSKA ŞİFALI SU ŞİFALI BİTKİ TARZI VE VEYA KAPSAYAN MATERYALLERLE YAPILAN BİR YÖNTEM VE UYGULAMA DEĞİLDİR

PSİKOLOJİK ZARAR GÖRME.

1- HİZMET VEREN TARAFINDA BANA ANLATIMLARDAN, BİLGİLENDİRMEDEN DOLAYI PSİKOLOJİK OLARAK ZARAR GÖRMEDİĞİMİ KABUL VE BEYAN EDERİM.

HİZMET SINIRLARI VE KAPSAMLI ŞARTLARI:

HİZMET ALAN AŞAĞIDAKİ MADDELERİDE PEŞİNEN KABUL EDER

1- HİZMET ALAN HİZMET ALDIĞI SÜRECE AŞAĞIDAKİ MADDELERİ KABUL EDER VE UYGULAR.

2- HİZMET ALAN BENİMLE İLETİŞİME GEÇMEDEN ÖNCE MÜSADE İSTEMEK ZORUNDADIR MÜSADE İSTEMEDEN ARAMA YAPAN YADA DİĞER HABERLEŞME PROGRAMLARINI KULLANARAK ULAŞAN KİŞİLERE CEVAP VERME ZORUNLULUĞUM YOKTUR.

3- TÜM GÖRÜŞMELER “ 5 “ DAKİKA İLE SINIRLIDIR PEŞİNEN KABUL EDER.

4- İLK ARAYAN KİŞİLER SORUNLARINI DİLE GETİRMELERİ AÇISINDAN SÜRE SERBEST BIRAKILMIŞTIR.

5- PGES UYGULAMASI HİZMET ÜCRETİNE TABİDİR.

6- ÇALIŞMA SÜRESİNCE BENİMLE SÜREKLİ GÖRÜŞMEK ANCAK İZİNE BAĞLIDIR İZİN VERMEDİĞİM SÜRECE HİZMET ALAN BENİMLE SÜREKLİ İRTİBATA GEÇEMEZ GEREKLİ DURUMLARDA HİZMET VEREN İRTİBATA GEÇER.

7- BELİRTİLEN MESAİ SAATLERİ DIŞINDA ARAMA YAPILMIYACAK.

8- BENİ PSİKOLOG GİBİ KULLANIP SAATLERCE MEŞGÜL ETMEK KESİNLİKLE YASAKTIR. BENİ PSİKOLOG GİBİ KULLANIP MEŞGUL EDENLERE AYRICA HİZMET FATURASI KESİLİR HİZMET ALAN PEŞİNEN KABUL EDER. KESİLEN FATURA ÖDENMEZSE TÜM HİZMET DURDURULUR.

9- HİZMET ALAN ÖDEDİĞİ PARA KARŞILIĞINDA HİZMET ALIR. EK İSTEK VE TALEPLERDE HİZMET VEREN EK ÜCRET TALEP EDEBİLİR.

10- HİZMET VERENE SÜREKLİ BENİM İŞİM NE ZAMAN BİTER NE KADAR SÜRECEK GİBİ SORULARI YÖNELTMEK ÜZERE KESİNLİKLE ARAMALARI YASAKTIR. UYGULAMA, ÇALIŞMA BİTİNCE HİZMET ALAN’A HİZMET VEREN TARAFINDAN BİLGİ VERECEKTİR.

11- HİZMET ALAN BENİ NİYE UZUN SÜREDİR ARAMIYORSUN ARAMADIN GİBİ SORULARI YÖNELTMEK, TEHDİT İÇERİKLİ KONUŞMALAR YADA KARALAMA YAPAN HERKEZİ ENGELLERİM VE ÇALIŞMASINI SONLANDIRIRIM VE HİÇ BİR HAK VE İDDADA BULANAMAZLAR PEŞİNEN KABUL ETMİŞ OLURSUNUZ.

12- HİZMET ALAN İHTİYACINA GÖRE ÜCRETİSİZ PSİKOLOJİK DESTEK ALMA HAKKINA SAHİPTİR PSİKOLOJİK DESTEK ALMA SÜRESİ TELEFONDA 5 DAKİKA İLE SINIRLIDIR VE DAHA ÜSTÜNÜ ÜCRETSİZ TALEP EDEMEZ PSİKOLOJİK DESTEK ALMAK İSTEYEN HERKEZ ÜCRET ÖDEYEREK EKSTRA OLARAK HİZMET SATIN ALABİLİR. FATURASI KESİLEREK HİZMET ÜCRETLENDİRİLİR.

13- HİZMET ALAN ÜCRETLİ PSİKOLOJİK DESTEK ALMASI DURUMUNDA ÜCRETİ PEŞİNEN ÖDEME KANALLARINI KULLANARAK ÖDEMEK ZORUNDADIR. ÖDEDİĞİ BEDEL KADAR HİZMET ALIR FATURA ÜZERİNDE KAÇ SAAT OLDUĞU BELİRTİLİR DAHA FAZLASINI EK ÖDEME YAPMADAN ALAMAZ HİZMET SÜRESİ İLE SINIRLIDIR.

HİZMET SÖZLEŞMESİNİ KABUL EDİLEN ŞARTLAR KAPSAMI VE HİZMET ALAN TAAHÜTÜ:

1- TEKKE VE ZAVİYE KANUNA AYKIRI VE MUHALEFET EDİCİ İŞLEM TALEP ETMİYECEĞİMİ KABUL VE BEYAN EDERİM.

2- ANAYASA VE KANUNLARINI VE KAPSAMLARINI İHLAL VE MUHALEFET EDİCİ TALEPLERDE BULUNMIYACAĞIMI BEYAN VE KABUL EDERİM.

3- KANUNLARA MUHALEFET EDİCİ İSTEK VE TALEPLERDE BULUNMIYACAĞIMI BEYAN VE KABUL EDERİM.

4- HİZMET ALAN SOSYAL MEDYA VE BENZERİ SANAL ORTAMLAR’DA DAHİL OLMAK ÜZERE HİZMET VERENE SÖZLÜ VEYA YAZILI YADA RESİMSEL MESLEKİ KARALAMA, KÖTÜLEME,İFTİRA, V.B HAKARETLER YAPMIYACAĞINI KABUL EDER. AKSİ HALDE HAKKINDA AÇILACAK DAVALARI VE TAZMİNATI PEŞİNEN KABUL EDER.

5- HİZMET ALAN HAYATIN GİZLİLİĞİNİ İHLAL EDİCİ NİTELİKTE OLAN BİLGİ VE SIRLARI PAYLAŞAMAZ. HİZMET VERENİN GİZLİLİĞİNİ İHLAL EDERSE HİZMET ALAN HAKKINDA AÇILACAK DAVALARI VE ŞİKAYETLERİ ŞİMDİDEN KABUL EDER.

6- HİZMET ALAN DEVLET SIRLARINI HİZMET VERENLE PAYLAŞIMDA BULUNAMAZLAR, BU YÖNDE İŞLEM VEYA HİZMET TALEP EDEMEZLER.

7- HİZMET ALAN DEVLET KURUMU YADA KAMU KURUMLARINDA, ASKERİYEDE ÇALIŞMASI GÖREVLİ OLMASI YADA EMNİYET TEŞKİLATINDA GÖREVLİ OLUP KONUMLARINI MAKAMLARINI KULLANARAK ZORLA İŞLEM YAPTIRAMAZLAR. KONUMLARINI KULLANARAK HİZMET VERENİ TEHDİT EDEMEZLER. BUNU YAPANLAR HAKKINDA YAŞAL İŞLEM BAŞLATILMASINI İLİŞKİN C. SAVCILIĞINA, BAĞLI BULUNDUKLARI KURUMA SUÇ DUYRUSUNDA BULUNACAĞIMI HAKLARINDA DAVA AÇACAĞIMI PEŞİNEN KABUL EDERLER. BENİM HÜR İRADEMİ ZORLAMA VE TEHDİT EDEREK KISITLAYARAK ENGELLEYEMEZLER

8- HİZMET ALAN YAKINLARININ MAKAMLARINI, GÖREVLERİNİ KULLANARAK BENİ TEHDİT EDEMEZLER ZORLA HİZMET ALAMAZLAR.

9- HİZMET ALAN YÜZ YÜZE GÖRÜŞME ANINDA YAPILAN ENERJİ UYGULAMASINDA ŞUNU TAAHÜT EDERLER. BU GÖRÜŞME ANINDA BENİMLE RIZAM DIŞINDA HERHANGİ BİR FİZİKSEL TEMASTA BULUNULMADI, CİNSEL İSTİSMAR , TACİZ, KAPSAMINA GİRECEK SÖZLÜ VE DOKUNSAL HERHANGİ BİR EYLEMDE BULUNMADI HİZMET VERENİN BULUNMADIĞINI KABUL EDİYORUM.

10- MESAİ SAATLERİ SABAH: 10:00 – AKŞAM: 22:00

11- ÖZEL GÜNLERİMDE, ANLIK OLARAK GELİŞEN DURUMLARDA HASTALIK, ÖLÜM GİBİ DURUMLARDA ÇALIŞMASI DEVAM EDEN HİZMET ALAN DURUMU ÖĞRENİNCE HEMEN TELEFONU KAPATMAK ZORUNDALAR YADA MEŞGULE ALINAN HİZMET ALAN BEN DÖNENE KADAR TEKRAR BENİ ARAMIYACAKLARDIR ARAMA YAPAN KİŞİLER ENGELLENİR VE ÇALIŞMA SÜRESİ BİTENE İLETİŞİMİ KISTLANIR YADA İRTİBATA GEÇİLMEZ YADA GEÇEMEZ.

12-HİZMET VERENE KARALAMA YAPAN HERKEZ DAVA EDİLECEKTİR. SOSYAL MEDYA YADA İNTERNET ORTAMINDA, SMS,WHATSAPP VE BENZERİ MEDYA ORTAMINDAN MESLEKİ KARALAMA YAPAN YADA ŞAHSIMI KARALAYAN HERKEZ AVUKATIM TARAFINDAN KENDİSİNE VERDİĞİM VEKİL TAYİNİ İLE DAVA EDECEKTİR.

13- HİZMET ALAN HİZMET SÖZLEŞMESİNİ ONAYLAMAK ZORUNDADIR ONAYLAMAYAN KİŞİLERE ÜCRETLİ HİZMET VERİLMEMEKTEDİR. SÖZLEŞMENİN BİR KOPYASI WWW.MEDYUMPENCELİBURAK.COM WEB SİTEMDE OLDUĞUNDAN ELEKTRONİK OLARAK TEBLİĞİ EDİLDİĞİNİ KABUL EDER.

14- HİZMET SÖZLEŞMESİNİ ONAYLAYAN HİZMET ALAN SÖZLEŞMEYE TABİDİR YÜKÜMLÜLÜKLERİNİ YERİNE GETİRMEK ZORUNDADIR.

677 SAYILI KANUNA MUHALEFET EDİCİ ÇALIŞMA TARAFIMDAN YAPILMAZ. YAPTIĞIM UYGULAMA PGES ENERJİ SİSTEMİ UYGULAMASIDIR TARAFINIZA ÇALIŞMA BAŞLAMADAN NE OLDUĞU ANLATILMIŞTIR AYRICA UYGULAMA WEB SİTESİNDE ANLATILMIŞTIR HİZMET ALAN HANGİ HİZMET ALDIĞINI FORMU DOLDURURKEN SEÇMEKTEDİR AKSİ BİR UYGULAMA YAPILDIĞINI İADDA EDEMEZ VE WEB SİTESİNDE HİZMETİ İNCELEDİĞİNİ OKUDUĞUNU VE ANLADIĞINI KABUL EDER.

15- TARAFIMA PGES ENERJİ SİSTEMİ UYGULAMASI YAPILDIĞINI KABUL EDİYORUM.

16- BİRE BİR PGES ENERJİ UYGULAMALARINDA KESİNLİKLE TEN TEMASI YOKTUR TEN TEMASI YAPILDIĞI İDDA EDİLEMEZ.

17- TACİZ VE TACİZ KAPSAMINA GİREN RAHATSIZ EDİCİ KONUŞMA ARAMIZDA GEÇMEDİ KABUL EDİYORUM.

18- BELİRTİLEN MESAİ SAATLERİ DIŞINDA TELEFONLA YADA İNTERNET SOSYAL MEDYADAN VEYA İNTERNET ORTAMINDAN HABERLEŞME PROGRAMLARINI KULLANARAK ULAŞMAYA ÇALIŞTIĞIMDA HİZMET VEREN TARAFINDAN CEVAPLANMADIĞINDA KENDİMİN KASTEN CEVAPLANMADIĞINI DÜŞÜNMİYCEM VE ENGELLEDİĞİNDE YİNE KÖTÜ DÜŞÜNCEYE KAPILMIYACAĞIMI VE BU KONUDA TÜM MEDYA VE İNTERNET MEDYA ORTAMLARINDA YADA BLOG SİTELERDE KARALAMA YAPMIYACAĞIMI VEYA İFTİRADA BULUNMIYACAĞINI HİZMET ALAN KABUL EDER.

19- TÜM ÇALIŞMA PLANI HİZMET VEREN TARAFINDAN YAPILDIĞINI KABUL EDİYORUM BENİM İŞİMİ HIZLANDIR, ÇABUK BİTİR, NE ZAMAN BİTECEK GİBİ SORULARLA KENDİSİNİ ARAMIYACAĞIMI KABUL EDİYORUM.

20- HİZMET ALAN OLARAK PGES UYGULAMASINDA ÇALIŞMA SÜRESİ OLDUĞUNU BİLİYORUM VE ÇALIŞMA SÜRESİ BİTİMİ TARAFIMA RESMİ OLARAK TEBLİĞ EDİLENE KADAR BU TEBLİĞ WHATSAPP ÜZERİNDEN YADA SMS YOLUYLA YAPILDIĞI ANA KADAR BEKLİYCEĞİMİ BEYAN VE KABUL EDERİM.

21– TÜM ÇALIŞMALARDA SÜRE BİTİMİNDE SONRA GELİŞME VE OLUŞUM SÜRESİ BAŞLIYACAĞINI BİLİYORUM VE SÜREÇLERİ BEKLEMEYİ KABUL EDİYORUM.

22- ÖZEL GÜNLERDE BAYRAM, RAMAZAN AYI İÇİNDE, HASTALIK ANINDA HİZMET ALAN İRTİBATA GEÇEMEZ.

23- HİZMET VEREN ARABA KULLANDIĞI BELİRTTİĞİ AN İTİBARI İLE HİZMET ALAN İLETİŞİMİ KESMEK ZORUNDA TELEFON, WHATSAPP VE DİĞER İLETİŞİM ARAÇLARIYLA. GEÇİCİ HİZMET DURDURMA KAPSAMINA GİRER.,  ÖLÜM, HASTALIK, DÜĞÜN, KAZA ANLARI (TÜM KAZALARI KAPSAR) HABERİM OLDUĞU AN İRTİBATI KESECEĞİMİ VE BÖYLE DURUMLARDA TARAFIMA UYUGLANAN PGES ÇALIŞMASININ GEÇİCİ OLARAK DURDURULUCAĞINI BİLİYORUM VE KABUL EDİYORUM.

24- HİZMET VEREN ÇALIŞMA SAATLERİNE UYACAĞIMI,ÖZEL GÜNLERDE ARAMA YAPMIYACAĞIMI, TATİL GÜNLERİNDE ARAMA YAPMAYACAĞIMI KABUL EDİYORUM. ANCAK ACİL DURUMLARDA MÜSADE İSTİYECEĞİMİ VERİLDİĞİ TAKDİRDE İRTİBATI DEVAM ETTİRECEĞİMİ VERİLMEDİĞİ TAKDİRDE GÖRÜŞME, KONUŞMA ÜZERİNDE ISRAR ETMİYECEĞİMİ KABUL EDİYORUM.

25- ÖDEME KANALLARINDAN ÖDEME YAPMADIĞIM HALDE ELDEN ÖDEME YAPTIĞIMI İADDA ETMİYECEĞİMİ VE BUNU SAHTE KİŞİ VE KİŞİLERLE, YALAN BEYANLARLA İFTİRA ETMİYECEĞİMİ KABUL EDERİM.

26- HİZMET ALAN HİÇ BİR ŞEKİLDE HİZMET VERENE İFTİRA EDEMEZ, KARALAMA YAPAMAZ İNTERNET ORTAMINDA, SOSYAL MEDYADA, BLOG SİTELERİNDE YAZILI VE GÖRSEL OLARAK. KARALAMA YAPAN HİZMET ALAN DAVA EDİLİR VE TAZMİNAT TALEP EDİLİR.

27- HİZMET ALAN PSİKOLOJİK DURUMUMU ÖNE SÜREREK HİZMET VEREN TARAFINDAN İZİN VERİLMEDİKCE UZUN SÜRELİ KONUŞMA, DERT ANLATMA, MEŞGÜL EDİCİ HİÇ BİR ŞEKİLDE KENDİSİNİ RAHATSIZ ETMİYECEĞİMİ KABUL EDİYORUM.

28- HİZMET ALAN OLARAK WWW.MEDYUMPENCELİBURAK.COM WEB SİTESİNDEKİ YAYINLARI TAKİP EDECEĞİMİ KABUL EDERİM SİTEDE YAYINLANAN TEBLİGAT NİTELİĞİ TAŞIYAN YAZILARI KABUL EDERİM.

29- SÖZLEŞME KURALLARINA UYMADIĞIM TAKDİRDE TEK TARAFLI OLARAK HİZMET SÖZLEŞME’SİNİN İPTAL EDİLECEĞİNİ KABUL EDİYORUM. İPTAL EDİLDİKTEN SONRADA KARALAMA,İFTİRA VE TEHDİT ETMİYECEĞİMİ KABUL EDİYORUM.

30- HİZMET ALAN OLARAK HİÇ BİR ŞEKİLDE SES KAYDI , GÖRÜNTÜ KAYDI OLUŞTURMIYACAĞIMI KABUL EDİYORUM.

31- HİZMET VEREN TARAFINDAN TARAFIMA UZAKTAN VE BİRE BİR PGES UYGULAMASI YAPILMASINI KABUL EDİYORUM.

32- HİZMET ALAN OLARAK HİZMET VEREN TARAFINDAN SÖZLEŞMENİN GEREKÇELİ İPTAL EDİLMESİ DURUMUNDA GERİ PARA İADESİ YAPILMIYACAĞINI BİLİYORUM ANCAK HİZMET VEREN TARAFINDAN İADE YAPILMAK İSTENİRSE GERİ İADE EDİLECEĞİNİ BİLİYORUM BUNUDA PEŞİNEN KABUL EDİYORUM VE HİZMET VEREN TARAFINDAN DOLANDIRILDIĞIM İDDASI İLE KARALAMA VE İFTİRA ETMİYECEĞİMİ ETTİĞİM TAKDİRDE DOĞACAK OLAN YASAL SORUMLULUKLARI PEŞİNEN KABUL EDERİM.

33- ASKER, SAVCI, POLİS, HAKİM V.B BENZERİ KAMU HİZMETİNDE OLAN KİŞİLERİN ŞAHIŞLARIN ADINA VEYA DEVLET ADINA BİR ÇALIŞMA İSTEDİKLERİNDE KABUL ETMEME YADA KABUL ETMEM DURUMUNDA İŞLERİNİN OLMAMASI DURUMUNDA TARAFIMA KARALAMA, İFTİRA, TEHDİT YAPMIYACAKLARINI KABUL EDERLER VE BİR ÇALIŞMA YAPILMASI DURUMUNDA OLMADIĞI TAKDİRDE TEHDİT ETMELERİ DURUMUNDA ÇALIŞTIKLARI YERİN EN ÜST DÜZEYDEKİ AMİRLERİ BİLGİLENDİRİLİR TEKRARI OLDUĞUNDA YADA ÜZERİME GELDİKLERİNDE YETKİLENDİRDİĞİM AVUKATLARIM VE YETKİLENDİRECEĞİM AVUKATLARIM ARACILIĞI İLE HAKLARINDA YETKİLİ OLAN TÜM MAKAMLARA SUÇ DUYRUSUNDA BULUNURUM BUNUDA PEŞİNEN KABUL EDERLER. BU KİŞİ VE KİŞİLER SÖZLEŞME ONAY FORMUNU DOLDURSADA DOLDURMASADA WEB SİTESİNDE BU SÖZLEŞME YAYINLADIĞINDAN KABUL ETMİŞ SAYILIRLAR.

34- PGES UYGULAMASINA BAŞLAMADAN ÖNCEDE PSİKOLOJİM YAŞADIĞIM SIKINTILARDAN DOLAYI BOZUK OLDUĞUNU KABUL EDİYORUM DAHA SONRASINDA HİZMET VEREN TARAFINDAN BOZULDUĞUNU İDDA ETMİYECEĞİMİ PEŞİNEN KABUL EDERİM.

35- HİZMET VEREN TARAFIMA VAAD’DE BULUNMADI BİR İŞİN HER ZAMAN OLMA OLASILIĞI OLDUĞU O KADAR OLMAMA İHTİMALİNİNDE OLDUĞUNU BİLİYORUM VE KABUL EDİYORUM.

36- HİZMET VEREN PGES UYGULAMASININ DİNİ İSTİSMAR VE KAPSAMINA GİREN UYGULAMA OLMADIĞINI ANLATTI ENERJİ UYGULAMASI OLDUĞUNUTARAFIMA SÖYLEDİ BU KONUDA BİLGİ VERİLDİ. PGES UYGULAMASININ DİNİ İSTİSMAR EDİCİ NİTELİKDE BİR ÇALIŞMA OLMADIĞINI KABUL EDİYORUM.

37- BİR BİLGİLENDİRMENİN SADECE TARAFIMA YAPILACAĞINI BİLİYORUM ANNE, BABA, KARDEŞ, ARKADAŞ GİBİ KİŞİLER HAKKIMDA BİLGİ VERİLMİYECEĞİNİ BENİM ADIMLA ARAYAN KİŞİLERE CEVAP VERİLMEMESİNİ KABUL EDİYORUM.

38– BİR ÇALIŞMANIN BAŞLANGICINDAN SONUNA KADAR BEKLİYECEĞİMİ KABUL EDİYORUM. İŞLEM BİTTİKDEN SONRADA GELİŞME OLMA SÜRESİNE KADAR BEKLİYECEĞİMİ KABUL EDERİM. GELİŞMELERİN NE ZAMAN BAŞLIYACAĞINI VE OLUŞUM OLACAĞINI HİZMET VEREN TARAFINDANDA BİLİNEMEYECEĞİNDEN BU SÜRELERİ BEKLİYECEĞİMİ PEŞİNEN KABUL EDERİM.

39- HİZMET ALAN İLE HİZMET VEREN ARASINDA GEÇEN TELEFON KONUŞMASI ESNASINDA HİZMET VEREN TELEFONUNDA BULUNAN SES KAYIT PROGRAMINI KULLANARAK GÖRÜŞMENİN TAMAMINI VEYA BİR KISMINI KAYIT ALTINA ALABİLİR KABUL EDİYORUM ANCAK BENİM TARAFIMDAN HİÇ BİR ŞEKİLDE SES KAYDI OLUŞTURMIYACAĞIMI KABUL EDİYORUM.

40- KİŞİLERİN GİZLİLİK HAKLARININ YASAL OLARAK VE KANUNLA KORUNDUĞUNU BİLİYORUM ÇALIŞMANIN GİZLİLİK İÇİNDE YÜRTÜLMESİ VE KİŞİLİK HAKLARIMIN KORUNMASI İÇİN İKİNCİ ŞAHIŞLARA BAHSETMİYECEĞİM KABUL EDERİM.

41- YASAL YAŞIMIN 18 VE ÜSTÜ OLDUĞUNU KABUL EDİYORUM.

42- HİÇ BİR ŞEKİLDE MEDYUM PENÇELİ BURAK HAKKINDA SANTAJ YAPMIYACAĞIMI KABUL EDERİM. ŞANTAJ YAPMAM DURUMUNDA TARAFIMA AÇILACAK TÜM DAVALARI ŞİMDİDEN KABUL EDİLİYORUM VE YETKİLİ MAKAMCA TARAFIMA AÇILACAK K:H VE DİĞER DAVALARI ŞİMDİDEN KABUL EDİYORUM.

43- HİZMET VERENE BİRŞEY OLMASI DURUMUNDA ÖLÜM GİBİ DURUMLARDA HAKLARIMI YASAL VARİSLERİME, VARİSİME TEMLİK ETMEDİĞİMİ BEYAN EDERİM DOLAYSIYLA HİZMET ALAN KİŞİ VE KİŞİLERİN VARİSLERİMDEN ALACAKLARI VE HAKLARI OLUŞMAMAKTADIR BUNU PEŞİNEN KABUL EDERİM.

44- BİLGİLERİMİ , RESİMLERİ KENDİ İSTEĞİMLE PAYLAŞTIM KABUL EDERİM.

45- HİZMET VEREN TARAFINDAN TARAFIMA FAL BAKILMADIĞINI, GELECEKTEN HABER VERMEDİĞİNİ KABUL EDERİM.

46- PGES UYGULAMASI ÖNCESİ ANLATTIĞIM SORUNLARIMI, PAYLAŞIMLARIMI KENDİ İSTEĞİMLE ANLATTIM, PAYLAŞTIM KABUL EDERİM.

47- HİZMET VEREN TARAFINA TARAFIMDAN MESAJ YADA BİR İLETİ GÖNDERİLDİĞİNDE CEVAPLAMAMA HAKKI VARDIR PEŞİNEN KABUL EDERİM.

48- BU SÖZLEŞMEYE EKLENECEK ÇIKARTILACAK TÜM MADDELERİ PEŞİNEN KABUL EDERİM.

49- HİZMET SÖZLEŞMESİNİ KABUL ONAYIM OLMADAN TARAFIMA BİR ÇALIŞMA YAPILMIYACAĞINI KABUL EDİYORUM.

50- BANA YAPILAN PGES UYGULAMASININ TIBBİ TEDAVİ EDİCİ BİR ÖZELLİĞİ BULUNMADIĞINI BİLİYORUM VE KABUL EDİYORUM.

51- YAPILAN PGES UYGULAMASINDA BENİM AKIL, RUH, FİZİKSEL SAĞLIĞIMI TEHDİT EDİCİ HER HANGİ ÇALIŞMA OLMADIĞINI KABUL EDİYORUM.

52- YAPILAN PGES UYGULAMASI ESNASINDA YAKINDAN YADA UZAKTAN BİLGİM VE RIZAM DIŞINDA HİÇBİR UYGULAMA YAPILMAMIŞTIR.

53- BİRE BİR PGES UYGULAMASI 45 CM BEDENİMİN ÜZERİNDEN YAPILACAĞI TARAFIMA SÖYLENMİŞTİR VE BEDENİME DOKUNULMADAN VE TEMAS EDİLMEDEN YAPILDIĞINI KABUL EDİYORUM.

54- PGES UYGULAMASI SÖZLEŞME DOLDURMADAN VE ONAYLAMADAN TARAFIMA HİÇ BİR ŞEKİLDE UYGULAMA YAPILMADIĞINI KABUL EDİYORUM.

55– HİZMET VEREN HOCA DEĞİLDİR BUNU BANA SÖYLEMİŞTİR KABUL EDİYORUM. KENDİSİNE HOCAM DİYE HİTAP ETMİYECEĞİMİ AYRICA KABUL EDERİM.

56– HİZMET ALANIN İLETİŞİMİ KISITLANACAĞINDA; ENGELLENEN KİŞİLER SESSİZE ALINIR ÖNCE DAHA FAZLA ISRARCI OLURSA TAMAMEN ENGELLENİRLER İLETİŞİM ÖZGÜRLÜKLERİ KAPATILIR ÇALIŞMA BİTENE KADAR. ÇALIŞMA BİTİNCE HABER VERİLİR HİZMET ALANA DAHA SONRA TEKRAR KAPATILIR PEŞİNEN KABUL EDERLER.

57- PGES AÇILIMI POZİTİF GÜÇ ENERJİ SİSTEMİ ANLAMI VE İFADESİ TAŞIMAKTADIR PGES KISALTILMA OLARAK KULLANILIR BAŞKA VE BAŞKACA ANLAM VE İÇERİK TAŞIMAMAKTADIR.

58- KİŞİSEL SORUNLARIMI VE AİLE SORUNLARIMI HİZMET VERENLE KENDİ İSTEĞİMLE TELEFON ÜZERİNDEN, MAİL ÜZERİNDEN PAYLAŞTIĞIMI KABUL EDERİM.

59- HİZMET VEREN TARAFINDAN YAPILAN PGES UYGULAMASININ BANA FAYDA SAĞLAMAMASI DURUMUNDA KÖTÜLEME, KARALAMA YAPMIYACAĞIMI, İFTİRA ETMİYECEĞİMİ KABUL EDERİM.

60– HİZMET VEREN TARAFINDAN YAPILAN UYGULAMADA HEDEFE VARILAMADIĞI TAKDİRDE İŞLEMİN TEKRAR YAPILACAĞINI VE BUNUN İÇİN HİÇ BİR BEDEL ALMIYACAĞINI TARAFIMA SÖYLEMİŞTİR VE TARAFIMDAN PEŞİNEN KABUL EDİLMİŞTİR TARAFIMA PARA İADESİ YAPILMAYACAĞINI BİLİYORUM VE BENİM ÖDEDİĞİM BEDELİ HİÇBİR ŞEKİLDE GERİ TALEP ETMİYORUM.

61- ŞEHİR DIŞINDAN GELMEK ÜZERE RANDEVU ALAN HİZMET ALAN GÜNÜNDE GELMEDİĞİ TAKDİRDE TÜM İŞLEMLERİ İPTAL EDİLİR VE PARASI KESİNLİKLE İADE EDİLMEZ BUNUDA PEŞİNEN KABUL EDER.

62- HİZMET ALAN HİZMET VERENİ HER HANGİ BİR KONUDA TEHDİT EDEMEZ İŞLEMİ BIRAKIRSAN KENDİMİ ÖLDÜRÜRÜM , İŞLEMİ YAPMAZSAN KENDİMİ ÖLDÜRÜRÜM GİBİ. HİZMET ALAN PEŞİNEN KABUL EDER.

63- HİZMET ALAN ŞU EYLEMLERDE BULUNMASI DURUMUNDA YASAL SORUMLULUK KABUL EDİLMEZ. İNTİHAR ETMESİ VE BENZERİ EYLEMLERDE BULUNMASI.

64- HİZMET ALAN HİZMET VERENİN KENDİSİNE TIBBİ İLAÇ KULLANMA YADA BENZERİ KONULARDA DANIŞMANLIK YAPTIĞI İDDA EDEMEZ HİZMET VEREN SADECE TAVSİYELERDE BULUNUR.

65- HİZMET ALAN ŞEHİR DIŞINA DAVET EDERSE HİZMET VERENİ TÜM MASRAFLARINI KARŞILAMAK ZORUNDADIR.

ŞEHİR DIŞINDAN GELENLER İÇİN ŞARTLAR KURALLAR

1- ŞEHİR DIŞINDAN GELECEK KİŞİLERİN ÖNCELİKLE RANDEVU ALMALARI GEREKMEKTEDİR.

2- TÜM MASRAFLARI KENDİLERİNE AİTTİR. (KONAKLAMA, YEME İÇME,SEYHAT).

3- RANDEVU ALMADAN GELEN OLURSA KESİNLİKLE KABUL EDİLMİYECEKTİR.

4- HİZMET VEREN HİZMET ALANI KARŞILAMAK ZORUNDA DEĞİLDİR KENDİ İMKANLARIYLA BİLDİRİLEN ADRESE GELİRLER.

5- OFİS İÇİNDE YAPILACAK GÖRÜŞMELER GÜVENLİK AMAÇLI OLARAK KAMERA KAYDI VE SES KAYDI YAPILMAKTADIR PEŞİNEN KABUL EDER HİZMET ALAN.

6- OFİSE GELEN HERKEZDEN GÖRÜŞME ÜCRETİ ALINIR ÜCRET ÖDEMEYENLE GÖRÜŞME YAPILMAK ZORUNDA DEĞİLDİR. GÖRÜŞME BEDELİ FATURA İLE FATURALANDIRILIR.

PGES DİĞER HUSUSLAR VE ŞARTLAR

1- PGES UYGULANMA ŞEKLİ BİRE BİR UYGULAMALARDA 45 CM BEDEN ÜSTÜNDEN GENİTAL BÖLGE HARİÇ TUTULARAK UYGULANIR.

2- PGES BEDENDE BULUNAN ENERJİLERİN KOMBİNESİNDEKİ ENERJİNİN NEGATİF ENERJİDEN ARINDIRILARAK POZATİFE ÇEVRİLMESİDİR.

KÖTÜ AMAÇLI OLMA VE UYGULAMA İSTEME

HİZMET ALAN BENDEN AŞAĞIDA BELİRTİLEN UYGULAMALARI TALEP EDEMEZ TARAFIMDAN KESİNLİKLE YAPILMAZ HİZMET ALAN BUNU PEŞİNEN KABUL EDER HİZMET VERENDEN BUNU İSTEMESİ DURUMUNDA YADA HİZMET VERENİN BUNU YAPTIĞINI SÖYLEDİĞİ ANDA 677 SAYLI KANUNA VE DİĞER KANUNLARA KENDİSİNİNDE MUHALEFET ETTİĞİNİ PEŞİNEN KABUL EDER.

 1. BÜYÜ YAPMA.
 2. BÜYÜ KALDIRMA.
 3. MUSKA YAPMA.
 4. MUSKA BOZMA.
 5. EVLİ İNSANI AYIRMA.
 6. FAL BAKMA.
 7. BAKIMCILIK.
 8. DEFİNE YERİ BULMA VE ÇIKARMA.
 9. CİN CİNCİLİK YAPMA VE CİN TEDAVİSİ YAPMA.
 10. HOCASAL İŞLEMLER YAPMA (DUA OKUMA, DUA YAZMA) V.B İÇERİK.

SÖZLEŞME SÜRESİ VE FESİH

İŞBU SÖZLEŞME, TANZİM VE İMZA VE ONAY TARİHİNDEN İTİBAREN YÜRÜRLÜĞE GİRECEK OLUP, SÖZLEŞME SÜRESİ 1(BİR) YILDIR. ANCAK; TARAFLARDAN BİRİ, SÖZLEŞME SÜRESİNİN DOLMASINDAN 30 (OTUZ) GÜN ÖNCE, DİĞER TARAFIN İŞBU SÖZLEŞMEDE YER ALAN TEBLİGAT ADRESİNE SÖZLEŞMEYİ YENİLEMEYECEĞİNE DAİR YAZILI BİLDİRİMDE BULUNMADIKÇA, İŞ BU SÖZLEŞME, 1 (BİR) YIL DAHA UZAMIŞ SAYILACAKTIR.

İHBARLAR

İŞBU SÖZLEŞME’YE İLİŞKİN OLARAK YAPILACAK TÜM BİLDİRİMLERİN YAZILI OLARAK YA DA NOTER MARİFETİ İLE

TARAFLARIN BELİRTİLEN İHBAR ADRESLERİNE VEYA CEP TELEFONLARINA SMS YOLUYLA YAPILMASI ZORUNLUDUR.

DAMGA VERGİSİ VE YETKİLİ MAHKEME

TARAFLAR, İŞBU SÖZLEŞME’NİN TATBİK VE TEFSİRİNDEN DOĞACAK HER TÜRLÜ UYUŞMAZLIKLARDA, KONYA

MAHKEME VE İCRA MÜDÜRLÜKLERİ’NİN MÜNHASIRAN YETKİLİ OLDUĞUNU KABUL VE BEYAN EDERLER. İŞBU

SÖZLEŞMENİN DAMGA VERGİSİ, HİZMET ALAN TARAFINDAN KARŞILANACAKTIR.

HİZMET SÖZLEŞMESİNE EK OLARAK TEHDİT EDİLME SÖZLEŞMESİ VE TAAHÜTNAME

HIZMET ALAN PGES UYGULAMASINI KENDI ISTEĞI VE RIZASI ILE ALIR. HIZMET ALAN HIZMET VERENI HERHANGI BIR SEBEPLE TEHDIT EDEMEZ YADA YAKINLARINA TEHDIT ETTIREMEZ. TEHDIT EDEN HIZMET ALAN C.SAVCILIĞNA, KOLLUK KUVVETLERINE BILDIRILIR HAKKINDA DAVA AÇILIR DOĞACAK KANUNI SORUMLUKLARI PEŞINEN KABUL EDER HIZMET ALAN.

HİZMET SÖZLEŞMESİ KABÜLÜ VE TAAHÜTÜ

1– İŞ BU SÖZLEŞMEDEKİ TÜM MADDELERİ ÇALIŞMAYI BAŞLATMAKLA BERABER KENDİ İSTEĞİMLE KABUL EDERİM. SÖZLEŞMEDEKİ MADDELERE UYMAMAM DURUMUNDA HİZMET VEREN TARAFINDAN TEK TARAFLI OLARAK HİZMET AKTİNİN DURDURULMASI / İPTAL EDİLMESİ DURUMUNDA HİÇ BİR HAK TALEP ETMİYECEĞİMİ VE GERİ PARA ÖDEMESİ YAPILMASINI TALEP ETMİYECEĞİMİ BEYAN EDERİM. BU SÖZLEŞMEYİ ÇALIŞMAYI BAŞLATMAKLA BERABER KABUL EDERİM OKUDUM ANLADIM KENDİ İRADEMLE ONAYLADIM / İMZALADIM KABUL ETTİM.

2-HİZMET ALAN SÖZLEŞME KABULÜ İÇİN KENDİ İSTEĞİ İLE SÖZLEŞME FORMUNU DOLDURUR VE ONAYLAR ONAY MAİLİ HİZMET VERENE OTOMATİK OLUŞARAK GİDER SONRASINDA ÖDEME YAPILARAK SÖZLEŞME AKTİ BAŞLAR ÖDEME YAPILMADAN SÖZLEŞME GEÇERLİ DEĞİLDİR. SADECE SİTE VE HİZMET SÖZLEŞMESİ TEBLİĞİ NİTELİĞİ TAŞIR SİTEYİ ZİYARET EDEN KİŞİLERE BİLGİ VERME AMACI VE ÇALIŞMA ŞARTLARI TEBLİĞİ NİTELİĞİNDEDİR.

3-HİZMET ALAN OLARAK TÜM SÖZLEŞMEYİ OKUDUM ANLADIM KABUL ETTİM. HİZMET BEDELİNİ SÖZLEŞMEYİ DOLDURDUĞUM GÜN İTİBARI İLE 7 İŞ GÜNÜ İÇİNDE ÖDEMEYİ TAAHÜT EDERİM. ÖDEMEDİĞİM TAKDİRDE BU SÖZLEŞME GEÇERSİZDİR KABUL EDİLİR YENİDEN SÖZLEŞME ONAYI GEREKİR.

4-BU SÖZLEŞME HİZMET VEREN MEDYUM PENÇELİ BURAK (HAYRETTİN YILMAZ) OLARAK 5070 SAYILI KANUNA GÖRE E-İMZA İLE İMZALANMIŞTIR AYRICA ISLAK İMZA ARANMAZ.

6- HİZMET ALAN SÖZLEŞME ONAY FORMU DOLDURMAKLA SÖZLEŞMEYİ ONAYLAMIŞ VE KABUL ETMİŞ OLUR.

7- BU SÖZLEŞMENİN TÜM MADDELERİNDE DEĞİŞİKLİK YAPMA HAKKI SAKLIDIR HİZMET ALAN PEŞİNEN KABUL EDER.

EIMZA