"Enter"a basıp içeriğe geçin

YORUMLAR

MEDYUM PENÇELİ BURAK YORUMLAR

SAYENDE PARA KAZANIYORUM

Burak abi merhaba bana verdiğin sözü tuttuğun için teşekkür ederim abi sayende para kazanmaya başladım. Yapmış olduğun PGES hayat yaşam başarı frekansı düzeltme çalışması sonrası işe girdim ve para kazanıyorum iyiki tanımışım seni.

PSİKOLOG DEĞİL SİZ DÜZELTTİNİZ

Kızımın psikolojisi çok bozuktu bir psikoloktan yardım alıyordu ancak hiç bir faydasını görmüyordu her gidip geldikden sonra daha çok içine kapanıyor yüzü gülmüyordu hırçındı kısacası psikolog bir işe yaramıyordu. Sizi internet üzerinde araştırma yaparken buldum sizinle durumu paylaştım frekansları bozulmuş düzeltiriz düzelir dediniz sizle başlattığımız çalışma sonrası kızım 10 gün içinde yüzü gülen neşeli bir hale geldi size ne kadar teşekkür etsem azdır allah sizden razı olsun PENÇELİ BURAK ® kızım derslerinde de başarılı olmaya başladı iyi çalışmalar dilerim.

SEVGİLİM BANA YALVARDI

Beni terk eden sevgilime beni bırakmaması için çok yalvardım beni küfürlerle kovdu hakaret etti. internette arama yaparken sizi buldum durumu anlattım geri döndürme bağlama sevgi yükselmesi çalışması yaptıkdan sonra beni terk eden sevgilim benimle barışmak için yalvardı günlerce burak bey size çok teşekkür ederim hem intikamımı aldım kendimede koca yaptım sayende.

İSTEMEDİĞİM SEVGİLİMDEN AYIRDINIZ

Merhaba burak abi size ne kadar çok teşekkür etsem azdır abi. Sevgilimin beni aldattığını öğrendikten sonra kendisinden ayrılmak istedim bir türlü peşimi bırakmıyordu ve beni tehdit etmeye başlamıştı sizle yapmış olduğumuz pges çalışması sonrası benden tamamen uzaklaştı sayenizde kurtuldum takıntılı adamdan teşekkür ederim abi sana iyi çalışmalar

KEDİM PGES ÇALIŞMASI SONRASI DÖNDÜ

Kedimiz 72 gün önce kaybolmuştu tüm aramalarımıza rağmen bulmadık internette kedi bulan medyum olarak arama yaparken Sizin web sitenizi gördüm sizi aradım durumu anlattım PGES GERİ DÖNDÜRME çalışmasını anlattınız gerçekten başarılı oldu 72 gün önce kayıp olan kedim 2 gün sonra döndü teşekkür ederim medyum pençeli burak ® işlerimizde başarılar dilerim.

İŞ HAYATIMI DÜZELTTİNİZ

İş hayatım da sürekli başarısızdım çalıştığım firma markasında en iyi olan ürünleri üretip satıyor ancak ben satış yapamıyordum sizin PGES pozitif uygulamanız sonrası satışlarım % 70 arttı çok teşekkür ederim size MEDYUM PENÇELİ BURAK ®

SEVGİLİM KOCAM OLDU

Merhaba pençeli burak abi sevgilimle olan sorunlarımdan dolayı seninle çalışma yapmıştık abi bana yapmış pges uygulaması sonrası benimle evlenmek istemeyen sevgilim kocam oldu burak abi iyiki varsın ellerinden öperim abi.

ÇOCUĞUM DÜZELTTİNİZ

Çocuğumla ilgili yapmış olduğunuz frekans düzeltme çalışması başarılı oldu çocuğum üzerindeki değişikliği gördüm teşekkür ederim.

PGES SEVGİLİMLE BİRLEŞTİRDİ

PGES uygulamanız sayesinde 1 günde sevgilimle birleştim teşekkür ederim pençeli burak.

EŞİMLE BİRLEŞTİRDİNİZ

Merhaba Pençeli Burak eşimle ayrılalı 1 yıl olmuştu birçok çaba göstermeme rağmen eşim eve dönmüyordu 12 yıllık evliyiz 11. yılın sonuna doğru eşimle sebepsiz tartışmalar yaşamamız üzerine evi terk etti geri döndürmek için çok yalvardım olmadı malesef tüm çabalarım boşa gitti internet araştırması yaparken sizi buldum Büyü muska tılsım olmadan eş döndürme yazınız dikkatimi çekti sizi aramak istedim bu arada iyiki sizi tanımışım aslında sizden önce iki tane ayrı ayrı hocayla çalışma yapmıştım ancak başarılı olamadılar size durumumu anlattım bana frekanslardan bahsettiniz kadın ve erkek ilişkilerini yöneten bu frekansların yüksek ve düzgün çalışıyor olması gerekli dediniz. frekans analizinden sonra benim frekans aralığım düşük çıktığı için eşimle uyumun bozulmasından sürekli tartışma olduğunu sonuç olarakda eşimde soğma ve terk edilme yaşadığımı anlattınız frekansların önemini yapmış olduğunuz PGES çalışması sonrası anladım bana hakaret eden hatta küfürler eden eşim sana ölürümde dönmem diyen eşim şimdi yanımda ve çok mutluyuz frekans ve frekans aralığının önemi kendim tecrübe ettim sana çok teşekkür ederim iyiki varsın.

1 2 3 5
KONUŞMA BAŞLAT
1
Nasıl Yardımcı Olabilirim.?
Merhaba 👋
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim.?
Kendi isteğim ve rızamla konuşma başlatıyorum gizlilik sözleşmesini kabul ediyorum.