YORUMLAR

MEDYUM PENÇELİ BURAK YORUMLAR

SINAV BAŞARISI

SINAV BAŞARISI – Kızımın kendisine öz güveni yoktu sürekli sınav stresi vardı psikologla görüşmek istedi bir süre psikologla görüştü fayda görmedi kaygısı devam etti psikologla görüşmeyi kesti içine kapanık oldu arkadaşları ve çevresi sen sınavı kazanmazsın demişler. Başarı üzerine araştırma yaparken sizi gördüm internette hayat yaşam başarı frekansından bahseden bir yazınızı okudum ve sizle görüşmeye karar verdim. Kızımın durumunu anlattım frekans analizi yaptınız hayat yaşam başarı frekansı 40 düşmüş olması gereken frekans aralığı 512 dediniz bunun üzerine çözümü sorduğumda frekansı sıfırlamak yeniden düzeltip 512 frekans aralığına çıkarmak dediniz hiç düşünmeden çalışma şartlarınızı kabul ederek çalışma başlattım sizle yaptığımız bu çalışma sonrası kızım ilk YKS sınavına girdi ve ilk 100.000 kişinin içinde yer aldı sizin PGES POZİTF çalışmanız yüzde yüz başarılı oldu teşekkür ederim PENÇELİ BURAK® ziyaret için yanınıza gelcem. Bu çalışmayı herkese tavsiye ederim mutlaka başarısı düşük çocuğunuz varsa ihmal etmeyin Burak beyle mutlaka tanışın.

KIZ KARDEŞİMİ DÜZELTTİNİZ

KIZ KARDEŞİMİ DÜZELTTİNİZ, Kız kardeşimde sürekli depresip bir hal vardı. Kimseyle konuşmuyor, çocuğu ile ilgilenmiyor kendisini balkona kapatıyordu. Hayrettin abiyi karşımıza Allah çıkardı. Hayrettin abi, 9 yıllık bir frekans düşüklüğü mevcut bir an önce başlanması gerek, dedi. Maddi olarak sıkışık bir dönemdeydim. Maaşım yatınca başlayalım, dedim. Kendisi Allah razı olsun iki taksit halinde kabul etti. Parada pul da gözü olmayan biri sonuç odaklı çalışıyor. PGES işlemine başladıktan 1 hafta sonra toparlandı. Hayrettin abi; 5-6 ay kadar devam edecek, dedi.

Ancak bir hafta da olanlar beni çok şaşırttı… Bu tür duruma düşenlere tavsiye ediyorum.

EŞİMLE BİRLEŞTİRDİNİZ

EŞİMLE BİRLEŞTİRDİNİZ – Eşimle olan kavga ve tartışmalarımız sürekli büyüyordu beni dövüyordu beni evden kovmuştu çocuklarım için eve dönme çabam vardı eşimle konuşsanmda beni anlamıyordu beni boşayacağını söylüyordu. Sizi bir arkadaşım dan duydum sizi arayıp durumumu anlattım daha sonra yapmış olduğumuz PGES çalışması sonrası eşimle birleştim en güzelide eşim artık beni dövmüyor tam tersi beni sevdiğini çok sevdiğini söylüyor allah razı olsun sizden pençeli burak teşekkür ederim yuvamı kurtardınız allah eksiketmesin başımızdan.

NİŞANLIMLA BİRLEŞTİRDİN

NİŞANLIMLA BİRLEŞTİRDİN – Nişanlımla iki ay önce nişanlanmıştık onbir gün sonrada büyü bir kavgayla ayrıldık. Seninle yapmış olduğumuz PGES uygulaması sonrası tekrar birleştik teşekkür ederim pençeli burak

SEN EN İYİSİSİN PENÇELİ BURAK ABİ

SEN EN İYİSİSİN PENÇELİ BURAK ABİ – Burak abi merhaba abi senle aynı ilde yaşıyoruz sana geldiğimde bir çocuğu çok seviyorum ama o bana sadece arkadaş gözüyle bakıyor demiştim yaşımı sordun 18 yeni girdim abi dedim yaşın çok genç daha önüne çok genç çıkar dedin ben onu sadece onu istiyorum diyince platonik aşk zordur abim ama senle frekansları uyumlandırıp eşleştiricem doğal olarak arkadaşın sana aşık olacak dedin çalışma başladıktan bir süre sonra istediğim çocuk bana daha candan daha yakın davranmaya başladı abi bana canım demeye başladı bu arada sevgilisi vardı ondan ayrıldı neden ayrıldın dedim senden hoşlanıyorum artık seninle sevgili olalım dedi bana bende şaşırdım o şokla evet evet demişim abi bir gün babamla sevgilimi otururken gördüm tam maf oldum derken akşam babam benle konuştu bugün sevgilinle tanıştım senin için benden izin istedi önümüzdeki hafta gelmek için okul bitmeden olmaz dedim dedi ama sevgilimden övgü ile bahsetti aslında ailesini sende çok iyi tanıyorsun abi neyse abi 20 gün sonra akşam misafir var dedi annem baban güzel giyinsin diyor dedi akşam oldu kapıdan önce sevgilim sonra annesi babası kız kardeşi halası girdi şimdi ise nişanlıyım abi çok teşekkür ederim abi sana sen en iyisisin abi.

EŞİMLE ARAMI DÜZELTTİN

EŞİMLE ARAMI DÜZELTTİN – Eşimle aramda sürekli tartışma vardı bana soğuk davranıyordu beni aldatıyordu senle yapmış olduğumuz çalışma sonrası eşimle aram düzeldi diğer kadını terk etti akşamları eve geliyor sana çok teşekkür ederim yuvamı kurtardın.

SEVGİLİMLE 4 SAATTE BİRLEŞTİRDİN

SEVGİLİMLE 4 SATTE BİRLEŞTİRDİN – 3 senedir beraber olduğum sevgilim terk etmişti 8 aydır ayrıydık seninle yapmış olduğumuz PGES çalışması sonrası sevgilim 4 saat sonra bana telefon açtı telefonda özür diledi yanıma geldi birleştik teşekkür ederim abi sana sen olmasan benle birleşmezdi 8 aydır gelmeyen aramayan adam koşarak yanıma geldi ALLAH başımdan eksik etmesin abi seni. Gerçi senden fırçada yedim ilk başta büyü kelimesi kullanınca ama şunu çok iyi anladım yaptığın işinde en iyisisin.

BOŞANMAK ÜZEREYKEN EŞİMLE BİRLEŞTİRDİNİZ

BOŞANMAK ÜZEREYKEN EŞİMLE BİRLEŞTİRDİNİZ – Eşimle aramda uzun zamandır sorunlarımız vardı benden boşanmak istiyordu ve sürekli bu yönde tehditleri artmıştı. Çözüm bulmak için araştırma yaparken bir arkaşdaşımdan sizi duydum ve telefonunuzu aldım arkadaşım benim işlerimi çözdü mutlaka görüş dedi. Üç gün sonra sizi aradım beni dinlediniz evlilik frekans aralığınız ve frekanslarınız bozulmuş boaşnma isteği bundan bundan kaynaklanır düzeltiriz yuvanı kurtarsın dediniz benim içim mutluluk kapladı. Çalışmaya başladıkdan sonra eşimde ve bende değişmeler oldu eşim bana işteyken seni özlemeye başladım dedi ve eve yanına gelmek için sabırsızlanmaya başladım seni çok seviyorum aşkım dedi benim ayaklarım yerden kesildi tabiki ama bende şokla olacak zannediyorum yarın boşanma avukatına gidicem dedim eşim karşımda ağlamaya başladı bana seni boşıycam diyen adam beni vazgeçirmeye çalışıyordu ve ertesi gün yani cumartesi günüydü eşim beni gezmeye götürdü ve süpriz olarakda kuyumcu arkadaşının iş yerine götürdü çok güzel bir yüzük aldı burak abi sana ne kadar teşekkür etsem az olur Allah senden bir değil binkez razı olsun.

EŞİMLE BİRLEŞTİRDİNİZ

Eşimle aramızda bir yıldır sorunlar vardı sizi bir arkadaşımdan duydum onunda eşiyle arasındaki sorunlarını siz çözmüşsünüz benimde eşimle aramdaki sorunları çözdünüz boşanmak isteyen eşim boşanmakdan vazgeçti şimdi evimizde birlikteyiz teşekkür ederim PENÇELİ BURAK iyiki varsın.

SAYENDE PARA KAZANIYORUM

Burak abi merhaba bana verdiğin sözü tuttuğun için teşekkür ederim abi sayende para kazanmaya başladım. Yapmış olduğun PGES hayat yaşam başarı frekansı düzeltme çalışması sonrası işe girdim ve para kazanıyorum iyiki tanımışım seni.

1 2 3 6