EŞ SEVGİLİ NİŞANLI BİRLEŞTİRME
ALKOL BIRAKMAK ALKOLDEN KURTULMAK FARKLI ŞEYLERDİR
Menü Kapat

ALKOL BIRAKMA ÖZEL PGES TEKNİĞİ

Get rid of alcohol

ALKOL BIRAKMA – Alkol bağımlılığı, diğer bağımlılıklar gibi kişiyi zora sokan ve hastalıklar yaşamasına yol açan büyük sorunlardan biridir. Alkol içme bağımlılığı kişinin hareketlerini kısıtlayan, kendini kontrol etmesini zorlaştıran ciddi bir bağımlılıktır. Sizler de bu sorunla karşı karşıyaysanız ve her yolu deneyip bir türlü çare bulamıyorsanız

Alkol bağımlılığı sorunu yaşayan kişilerde fiziksel ve psikolojik olarak birçok sorun ortaya çıkmaktadır. Bu sorunlar kişide birçok olumsuzluğa yol açar hatta kimi zaman ölümle sonuçlanabilir. Alkolün psikolojik olarak meydana getirdiği sorunlar sonucunda işinizi, ailenizi kaybedebilir sosyal hayatınızda da sorunlar yaşayabilirsiniz.

Alkol bağımlılığı sonucunda bu sorunların yanı sıra iştah kaybı, sindirim sorunları, cinsel sorunlar gibi fizyolojik sorunlar yaşayabilirsiniz. Bunun yanı sıra mide, gırtlak ve pankreas kanserine alkol içmeniz sonucu yakalanabilirsiniz. Alkol tüketimini kişi ne kadar arttırırsa ölüm ve hastalık riskleri de o denli artar. Bağımlı kişi fazla alkol tüketiminde ataklar geçirebilir. Bu ataklar sonucu üşüme, titreme, halüsinasyon görme ve etrafındakilere saldırma gibi sorunlar yaşayabilir. Alkol almadığı zamanlarda ise sinir, tahammülsüzlük, dikkat dağınıklığı psikososyal bozukluklar ve algıda sorun gibi şeyler yaşamaktadır.

KESİN SONUÇLAR İLK ADIMI ATMAKLA OLUR İLK ADIM İÇİN HEMEN ARAYIN 0542 448 98 05

BUNLARDA DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR

" TÜM HİZMETLER BÜYÜ MUSKA TILSIM HOCA İŞLEMİ İÇERMEZ %100 GÜVENİLİR %100 POZİTİF ÇALIŞMADIR."
KONUŞMA BAŞLAT
1
Nasıl Yardımcı Olabilirim.?
Merhaba 👋
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim.?
Kendi isteğim ve rızamla konuşma başlatıyorum gizlilik sözleşmesini kabul ediyorum.