BEBEĞİM NEDEN OLMUYOR

BEBEĞİM OLMUYOR DİYORSANIZ – Bir bebeğin dünya ya gelebilmesi için her ne kadar döllenme gerekiyorsa da asıl önemli olan ruh üreme frekansının aktif olmasıdır bebek döllenme sonrası oluşurken CENNİ den EMBİRYO oluşumu anında anne ve babadan ruh bölünmesi olur bu oluşum eşler arasında üreme frekansı düzgün ve uyumluysa olur değilse tüm bilimsel ve tıbbi şartlar yerinde olsa da malesef üreme frekanslarınız EŞİNİZLE UYUMLU DEĞİLSE çocuğunuz olmaz. Tıbbi ve fiziksel şartlar uygun ama çocuğum olmuyor sorusuna cevap bu.

ÇÖZÜMÜ NEDİR.?

Eşler arasındaki üreme frekanslarını yeniden düzenlemektir.

DAHA ÖNCEKİ TECRÜBE EDİLMİŞ BAŞARILI OLUNMUŞTUR.

Düzenlenen frekans sonrası tekrar yapılacak dölleme sonrası 1. defada hamile kalmayan eşin 2. döllemede hamile kaldığını ve bu eşlerin kız çocuğu olduğu sabittir.

BU ÇALIŞMADA:

1- Tıbbi tedavi yada ilaç tedavisi kesinlikle yoktur.

2- PGES frekans düzeltme çalışması ile sorun çözülmektedir, PGES uygulaması BÜYÜ, MUSKA, TILSIM, CİN CİNCİLİK ve benzeri içerikleri kapsamaz.

Detaylı Bilgi İçin Arayın Lütfen: 0542 448 98 05

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

  • 78 views
EVLENEMEYEN ÇİFTLER

Sevgilinizle evlilik yapamıyorsanız yada sizi istemeye gelen yoksa EVLİLİK FREKANSINIZ çalışmıyor demektir. Evlilik frekansınız düzeltilmesi sonrası evlilik yapabilirsiniz. EVLİLİK FREKANSINI DÜZELTEN TEK MEDYUM PENÇELİ BURAK’TIR Adımı kullanan taklit eden kişilerden…

  • 40 views
AİLE İÇİ SORUNLAR

Eşinizle yada diğer aile bireyleri ile aranızda sorunlarınız varsa eşler arası uyum frekansı sorunu diğer aile bireyleri ile genel uyum frekansı sorunu aile içi sorunları oluşturmaktadır. Bu sorunları çözmek düzeltmek…

KONUŞMA BAŞLAT
1
Nasıl Yardımcı Olabilirim.?
Merhaba 👋
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim.?
Kendi isteğim ve rızamla konuşma başlatıyorum gizlilik sözleşmesini kabul ediyorum.