MEDYUM PENÇELİ BURAK
0542 448 98 05
SEVGİLİ BİRLEŞTİRME YORUMU

Sevgilimle uzun süredir birlikteydik bir birimizi seviyorduk yakında zamanda bir anda beni terketti, geri dönmesi için ne yaptıysam dönmedi. İnternet araştırmalarım sonrası seni buldum hem güvenilir hemde babacan tarafını fark ettim internet sitende tv programını izlerken sende dikkat çeken en büyük bu özelliğini gördüm bunun üzerine seni aradım durumumu anlattım sevgilimle ayrıldım birleşmek istiyorum dedim bunun üzerine siz ayrılmadınız frekanslarınızın uyumu kapatması üzerine geçici olarak uzaklaştınız dedin ve bana kadın erkek ilişkilerini yöneten frekansları anlattın frekansları düzelticez uyum ve oluşum süresi sonrası birleşeceksiniz dediniz çalışmamızın ikinci haftasında sevgilimle birleştim sayenizde teşekkür ederim MEDYUM PENÇELİ BURAK abi, ALLAH RAZI OLSUN SENDEN.

EŞİM SAYENİZDE GERİ DÖNDÜ

Eşim evi terk edip gitmişti başka bir kadınla yaşıyordu eşimi kendime geri döndermek için çok uğraştım beni dinlemiyordu beni yanında kovup geri dönmiyeceğini söylüyordu, Seninle yaptığımız pges çalışması sonrası eşim bana geri döndü çok teşekkür ederim.

EŞİMLE ARAMDAKİ SORUNLARI BİTİRDİNİZ

Eşimle aramda çok uzun süredir sorunlar vardı psikologlara gitmemize rağmen çözüm bulamadık eşim sürekli ailesinin yanına bırakıp gidiyordu. PGES uygulamanız sonrası eşimle aramızdaki sorunlar bitti sayenizde mutluyuz ALLAH razı olsun teşekkür ederim.

SAYENDE EVLENDİM MEDYUM PENÇELİ BURAK

İlk eşimden ayrıldık dan sonra uzun bir süre hiç bir erkeğe ilgi duymamıştım, Karşıma biri çıktı ilk önceleri arkadaş olduk daha sonra sevgili derken iyice aşık oldum kendisine EVLENMEK istiyordum ancak kendisi bunu istemiyordu evlenme isteğimi her defasında ret ediyordu bu sorunumu çözmek için hocalar aradım paralar döktüm sonuç alamadım bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine MEDYUM PENÇELİ BURAK la görüştüm.

ikili ilişkiler evlilik bağlılık frekanslarımı analiz etti bu frekansların bozuk olduğunu düzeltilmeden evlilik yapamazsın dedi frekans tarama boşluğunda evlilik yapsan da BOŞANIR sın dedi. BURAK la çalışma yapmaya karar verdim sonunda evlendim 3 ay önce sayende evlilik yaptım teşekkür ederim MEDYUM PENÇELİ BURAK.

KAYIP KEDİMİ BULDU

Kedim gölge medyum penceli burak tarafında frekans uyum yönlendirmesi yapılarak bana geri dönmesi sağlandı kedim gölge bana geldi başarılı çalışmasından dolayı MEDYUM PENÇELİ BURAK teşekkür ederim.

Burcu ACAR
0542 798 99 10

KAYBOLAN KEDİM GÖLGE FREKANS UYUM ÇALIŞMASIYLA GERİ DÖNMESİ SAĞLANDI FARKLI BİR ÇALIŞMA BAŞARILI BİR ÇALIŞMA
BAŞARILI EŞ BİRLEŞTİRME

İyi akşamlar nasılsın abim sağlık ve eşimle aram normale dönüyor çok şükür teşekkür ederim size her şey çok iyi ilerliyor iyi ki çıktınız karşıma çok şükür.

Sana teşekkür az bile abim mucize yaşıyorum çok şükür daha iyi olacak tüm kalbimle inanıyorum.

Bayılmalarım vardı o da bitti.

EŞİMLE BİRLEŞTİRDİNİZ

Eşim le sürekli tartışmalarım vardı beni evden kovmuştu kendi ailemin yanına gitmiştim eşimle birleşmek istememe rağmen birleşemiyordum. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine sizinle yaptığımız çalışma sonrası eşimle birleştim sorunlarımızda çözüldü sizin sayenizde ALLAH razı olsun abi senden.

EŞ BİRLEŞTİRME ÇALIŞMAM BAŞARILI

Eşimle sürekli tartışmalarımız vardı beni sevmediği söylüyordu hayatında başka kadın olduğunu ve beni boşayacağını söylüyordu, Eşimle olan kavgalarımız artmaya başlamıştı artık dayanamıyordum hem küfür ediyor ve dayak atıyordu, Ailemle paylaşamıyordum durumu, Eşim eve gelmemeye başlamıştı daha sonra hiç eve gelmedi aramalarıma cevap vermiyordu beni ve çocuklarını terk etmişti aradan biraz zaman geçti eve geldi bazı eşyalarını aldı gitti bir daha da sesi çıkmadı gelmedi de. Eşimi eve dön dermek için internetten bulduğum birçok şeyi denedim ve 4 tane hocayla da çalışma yaptım ama faydası olmamıştı eşimle ilgili umudum da bitmişti bir arkadaşımla konuşurken bana sizi tavsiye etti yöntemi çok farklı büyü muska gibi şeyler yok PGES uygulaması yapıyor tamamen pozitif bir çalışma kendisi de çok iyi bir insan benim sorunlarımı çözerken hep bana abi oldu dedi bana numaranızı verdi sizi aradığımda ilk sesinizi duyunca güven verdiniz ALLAH razı olsun beni de eşimle birleştirdiniz. Şimdi vesilenizle eşimle aram çok iyi bazen tartışıyoruz ama arkasında özür diliyor artık. ALLAH sizi başımız dan eksik etmesin İSTANBUL dan kardeşiniz ………………………………….

EŞİMLE KAVGA SORUNLARINI DÜZELTTİNİZ

Sizi ablam aracılığı tanıdım ablamın da eşiyle olan sorunlarını düzelttiniz. Evlendik den bir zaman sonra eşimle aramda sorunlar başladı ve her gün daha fazla büyüyordu ablamı aradım durumumu ablama ve aileme anlattım ablamda size anlatmış sizde düzeltirim demişsiniz hemen çalışmaya başladığınız günün ertesi günü eşimde ilk değişimi aldım sonra yine zaman zaman sorun oluyor gibi geçtiğimiz hafta eşim bana hediye alarak eve geldi size ne kadar teşekkür etsem azdır ALLAH razı olsun ilk 15 20 günde eşim bu hale geldiyse çalışmanız bitince eşim nasıl olacak iyi günler abi.

EŞİMLE BİRLEŞTİRDİN ALLAH RAZI OLSUN

Eşimle ayrılmıştım 3 sene önce yapmış olduğunuz PGES uygulaması ile eşimle birleştim ALLAH razı olsun PENÇELİ BURAK kardeşim sayende çocuklarım perişan olmadı.

1 GÜNDE EŞİMLE BİRLEŞTİRDİNİZ

Eşimle zaman zaman tartışmalarımız vardı son zamanlarda daha çok artmıştı sonrada eşim evi terk etti gitti ne kadar yalvarsamda konuşsamda eşimi eve geri dönderemiyordum çareyi hocalarda aramaya başladım bir çok hoca denilen kişilerce kandırıldım sizi facebook sayfanızda gördüm büyü muska olmadan eş birleştirme yazınız üzerine sizinle irtibata geçme kararı aldım iyiki de geçmişim 1 günde senden nefret ediyorum diyen eşimle beni birleştirdiniz size çok teşekkür ederim medyum pençeli burak.

ÇOK BAŞARILISINIZ PENÇELİ BURAK BEY

Sizi internette araştırma yaparken buldum sizi aradığımda tedirgindim evli bir erkekle birlikte olmuştum beni terk edip eşinin yanına gitmişti onu kendime tekrar döndürmek istiyordum bunu size söylerken çok utanmıştım ama beni anlayışla karşılayıp benimle çalışma yapmayı kabul ettiniz. Beni terk eden adamı bana yalvarttınız eşimi boşayıp seninle evlenmek istiyorum diye yalvarması ve bana verdiğiniz sözü tutmuş olmanız beni mutlu etti size çok teşekkür ederim. Kızımda evlilik düşünmüyordu evlilik frekansı kapalı dediniz ben frekansı açayım dediniz bir gün telde konuşurken kızın evlilik frekansını açtım yakında dünürcü gelir demiştiniz evlilik düşünmeyen gelen dünürcüleri istemeyen kızım şimdi nişanlı sizin sayenizde onun içinde teşekkür ederim.

EVLENEMİYORDUM EVLENDİM 48 YAŞINDA

EVLENEMİYORDUM PGES ÇALIŞMANIZ SONRASI EVLENDİM 48 YAŞINDA

Sayın MEDYUM PENÇELİ BURAK size ne kadar teşekkür etsem azdır, sizinle yapmış olduğumuz PGES EVLİLİK çalışması sonrası evlendim. Sizi bulana kadar birçok hoca medyum la yaptım yaptıkları çalışmalardan hiç bir sonuç alamadım.

Yirmi altı yaşımda birisiyle nişan yaptım sonra aramızda çıkan sorunlar sonrası ayrıldık ondan sonra hiç isteyenim olmadı ve bir erkek arkadaşımda olmadı yaşım 48 oldu bekardım bir çözüm ararken sizi internetten buldum sitenizi detaylı inceledim daha önceki hocalardan sonra sizede tereddütle yaklaştım sizi kızdırdım çalışma yapmıyacağınızı söylediniz telefonu kapattınız bir ay sonra sizi yine aradım daha nazik karşıladınız özürümü kabul ettiniz bana önce güvenmeyi öğrettiniz güven için sözleşme yaptığınızı anlattınız ve çalışmaya başladık dan 3 ay sonra nişanlandım 48 yaşında beni yapmış olduğunuz pges çalışmasıyla evlendirdiniz belki evlenmek için çok geç oldu ama sizi bulmak o günlere kısmetmiş evlenmem için yaptığınız çalışmadan sonra evlenmem tesadüf değil mucize oldu bu mucizeyi allah ın izniyle sizin sayenizde oldu size ne kadar teşekkür etsem azdır allah sizden razı olsun.

AİLE SORUNUMU DÜZELTME ÇALIŞMANIZ BAŞARILI OLDU

AİLE SORUNUMU DÜZELTME ÇALIŞMANIZ BAŞARILI OLDU

Eşimle olan sorunlarım için sizinle irtibata geçtim eşimden uzaklaşmış baba evine gelmiştim bir aylık çalışma sonrası evime tekrar döndüm şimdilik eşimle iyi aramız size teşekkür ederim.

İŞ YERİMİ KURTARDINIZ İŞLERİM SAYENİZDE DÜZENE GİRDİ

İstanbulda üretim yapan bir firmanın sahibiyim. 2014 yılında iş yerimde ciddi sorunlar yaşamaya başladım işyerimde olan sorunların büyük bir bölümü personel kaynaklıydı ve diğer kısmıda ekonomikti maddi anlamda sıkıntı yaşıyordum. İyi çalışan bir işletmede biranda olumsuzluk olmaya başlaması beni tedirgin etmiş aynı zamanda iş yerimi kaybetme korkusu başlamıştı farklı şüpheler hisler olmaya başladı bana bir büyü yapıldığını düşünmeye başladım eşimlede birşey paylaşamıyordum kendisi üzüntümü ve durgunluğumu hissetmiş bana sürekli sorular soruyordu neyin var nasılsın gibi. Ben artık dayanamadım ve durumu anlattım kendimi artık beceriksiz gördüğümü iş yerinde sorunlar ve sıkıntılar olduğunu eşimde düzelir zamanla dedi bende kendisine 18 aydır böyle şimdiye kadar düzelmesi lazımdı dedim ve şüphelerimi açtım kendisine büyümü var bende dedim eşim saçmala dedi geçenlerde bir yorum okudum ankarada bir iş adamının iş hayatının kurtulduğunu anlatan hayat yaşam başarı frekansı düzeltmesi sonrası iş hayatım ve iş yerim kurtuldu yazılı yorumu eşim tekrar buldu ve okudum yorumu. Daha sonra tabiki bir hoca araştırdım aklım yine büyü olduğundaydı. İnternetten hoca araştırdım bir tanesini dikkatimi çekti 10 günde büyü kaldırılır yazıyordu hocayı aradım durumu anlattım bilgilerimi aldı birgün sonra aradı üzerimde büyü olduğunu bu büyünün domuz büyüsü olduğunu söyledi kaldırmak için 10.000 tl para istedi bi çare dedim parayı ödedim bana muska gönderdi bu seni koruyacak dedi boynuna as dedi astım dediğini yapıyordum. 12 gün sonra aradı beni büyü kalktı dedi benim işim bitti dedi. Ben beklemeye başladım 65 gün sonra hocayı aradım bir bayan çıktı bu telefon numarası bana ait öyle biri yok burada dedi hocaya bir ulaşamadım düzelen hiç birşeyde olmadı. Eşimle paylaştım durumu yine güldü bana ve yorumu hatırlattı siteyi tekrar bulduk ve sitedeki numarayı aradık çok güzel bir ses tonuyla buyrun medyum pençeli burak ben diyen bir beyefendi ile karşılaştım. Kendisi ile önce tanıştım daha sonra sorunumu sordu bende sorunlarımı anlattım bana dediği tek kelime şu sorun yok çözeriz kendinden emin ve iddalıydı bana sordu sabırlımısınız diye evt dedim ama sabırlı olacak durumdada değildim çalışma prensiplerini anlattı ve büyü muska hoca işlemi yok dedi nasıl yapıyorsunuz dedim sanane dedi siz abukata gidip hukukmu öğreniyorsunuz yoksa hizmetmi alıyorsunuz dedi hizmet dedim. Çalışma prensibi olarakda hizmet sözleşmesini anlattı hizmet sözleşmesini okudum maddelerden birinde işiniz olana kadar yanınızdayım diye yazıyordu güven ve güvence veren bir maddeydi sordum bir iş olmazsa olmaz niye bu madde dedim bana dediği tek laf savaşcı yorulmaz bıkmaz bir işin sonuna kadar gider savaşcı ölürse savaşı biter dedi beni şok etti. Profosyonel olmanın tek sırrı savaşmakmış sorunlarımızla sözleşme okundu onaylandı ve çalışma başladı. 3 ay geçti işlerim iş yerim toparlanmaya başladı 5 ay sonrada artıya geçtim ve ikinci fabrikamı kurdum hala sırrını vermedi ama hayat yaşam başarı frekansının bizim hayatımızdaki önemini anladım. İş hayatı, paranın gelmesi, paranın çoğalması, özel yetenekler ve beceri frekansı bu frekansınız bozulunca yada kapanınca benim gibi tüm hayatınız alt üst oluyor Medyum Pençeli Burak sen bir harika insansın 2014 yılında beri görüşüyoruz kendisiyle benim kardeşim oldu ne zaman bir sıkıntım olsa kendisi yardımcı oluyor senin gibi beyefendi bir insan görmedim 4 yıldır hayatım değişti en güzelide sabırlı olmayı öğrendim sana teşekkü ederim allah razı olsun.

bussiness
SEVGİLİ BİRLEŞTİRME ZORU BAŞARDINIZ

SEVGİLİ BİRLEŞTİRME ZORU BAŞARDINIZ İyi günler abi müsait misiniz aylarca sabrettim bekledim ve sabrımın karşılığını almaya başladım önce arkadaş gibi döndü bana sonra yavaş yavaş değişmeye başladı şimdi herşey daha iyiye doğru gidiyor her şey allah razı olsun abi sizden imkansızı başardınız.

MEDYUM PENÇELİ BURAK SORUNLARIMI ÇÖZDÜNÜZ

Kendimde hissettiğim ancak doktorlar tarafında çözülmeyen tuaf hislerim vardı Çözüm bulamıyordum Medyum Pençeli Burak web sitesine internet araştırmam sırasında buldum kendisini aradım hissetiklerimi ve sorunlarımı anlattım analiz etti sorunlarımı buldu ve PGES çalışmasıyla düzeltti teşekkür ederim pençeli burak

EŞ BİRLEŞTİRME PGES ÇALIŞMASI BAŞARILI

Kızım eşiyle çok sorunlu günler yaşıyordu eşi evi terk etmişti PGES çalışmanızla kızımı tekrar birleştirdiniz şimdi araları çok iyi kavgaları bile dahi yok çalışmanız kızım ve eşi üzerinde yüzde yüz etkili başarılı oldu teşekkür ederim medyum pençeli burak ®

İŞ HAYATIM ÖZEL HAYATIM DEĞİŞTİ

Sizinle bire bir tanışmak da bana nasip oldu istanbul a geldiğinizde. İş hayatım da ve özel hayatımda olan sorunlarımı size anlattım PGES çalışmanız sonrası iş hayatımdaki sorunların ve özel hayatımdaki sorunların çözüldüğünü ve düzeldiğini gördüm bana çok yardımınız oldu teşekkür ederim.

SEVGİLİM BENİ TERK ETMİŞTİ DÖNDERDİNİZ

Eşim vefat ettik den sonra bir hayat arkadaşı arıyordum bir bayanla tanıştım sevgili olduk önce bir zaman sonra benden ayrılmak istediğini söyleyince ben şok oldum her şey güzel gidiyor ve evlilik konuşuyorduk. Beni terk etti bende geri dön dermek için konuştum ama geri dönmek istemediğini söyledi. Bunun üzerine bir hoca buldum vefk diye bir şey yaptı olmadı yine dönmedi, Bende başka hoca ararken MEDYUM PENÇELİ BURAK ® LA tanıştım bana kadın ve erkek ilişkileri ve ruh frekans önemini anlattı frekanslarınız uymuyor sorun bundan kaynaklı dedi ve çalışma yaptık bir süre sonra birleştik tekrar yeniden teşekkür ederim MEDYUM PENÇELİ BURAK ® allah razı olsun gerçekten işinin ehliymişsin.

EŞİMLE ARAMI DÜZELTTİNİZ AYRILMAK ÜZEREYKEN

Eşimle evliliğimizin ikinci yılında eşimle sorunlar yaşamaya başladım, Eşim beni sevmediğini açık bir şekilde söylüyordu, Eşimle konuşmaya çalışmalarımda beni tersliyordu. Bir psikologla görüşmemde ben sizin sorununuzu bu şekilde çözemem eşinde gelmesi gerek dedi bunun üzerine mümkün olmadığını söyledim ayrıldım, İnternet üzerinden hoca bulmaya çalıştım bir kaç hocayla konuştum hepsi eşinde büyü var dedi bana inandırıcı gelmedi bir arkadaşımı aradım tanıdığın var mı diye sordum birini duydum çok iyi biriymiş dedi bana medyum pençeli burak diye yaz çıkar dedi daha sonra bana web sayfasının adresini gönderdi telefon numarasınıda. Web sayfasını inceledim yazılarını okudum en çok dikkatimi çeken BÜYÜ, MUSKA, TILSIM, HOCASAL İŞLEMLER kullanmadan sorunlarınızı çözüyorum demesiydi.

Bundan sonrasını şöyle anlatayım kendisini arayıp eşimle tüm sorunlarımızı detaylı bir şekilde anlattım. Benden eşimin ve benim resmimi istedi frekans analizi yapıp çözüm oluşturacağını söyledi.

İki saat sonra beni arayın diye mesaj aldım kendisini aradım. Bana kadın erkek ilişkilerini yöneten frekans sisteminden bahsetti eşinizle uyum ve bağlılık frekansınız bozulmuş dedi ne yapabiliriz dediğimde frekansları düzeltip yeniden uyum sağlamasını beklememiz gerektiğini söyledi, Bir zaman sonra eşim bana karşı yumuşamaya başladı aramız düzelmeye başlamıştı sevdiğini söylemiyordu ama bana hissettirmeye başlamıştı, Şimdi eşimle aramız çok iyi.

Eşinizle aranızda sorunlarınız varsa mutlaka MEDYUM PENÇELİ BURAK la görüşün tavsiyem şu hayatınızdaki sorun neyse onu anlatın istediğinizi söyleyin o çözer düzeltir hayatınız değişir buna emin olabilirsiniz.

Teşekkür ederim Medyum Pençeli Burak Allah razı olsun benim bir abim oldunuz Allah başımdan eksik etmesin.

EVLİLİK KISMETİM AÇILDI

Kısaca şunu söylemek isterim ki sen çok iyi bir insansın abi. Sana evlenemiyorum diye geldiğimde ilk sözün şuydu evlenmek sorumluluktur belki sorumluluk yaşın gelmemiştir demiştin. Aslında bana anlattığını evlilik frekansından sonra şu anladım ki bu frekans düzgün değilse veya kapalıysa istesen de yapamazsın hiç bir şey. Dünürcülerim gelmiyordu kendimce şunu düşünüyordum güzelliğim var neden gelen yok diye bir evinde tek kızıyım ailemde yaşadığım şehirde varlıklı bir aile nedenlerime cevap ararken sizi buldum evlilik frekansını ve görevlerini anlattınız daha sonra analiz ettiniz tamamen kapalı frekans görev yapmıyor dediniz çalışma şartlarınızı anlatınız çalışmaya başladıktan sonra kendimi daha iyi hissetmeye başladım bir zaman sonrada dünürcülerim başladı. içlerinden birini sana damat yapıcam abide hangisi olur onu bilmiyorum. Sayenizde evlilik frekansım açıldı.

EŞ BİRLEŞTİRME ÇALIŞMAM BAŞARILI

İlk eşimden ayrıldıktan sonra tekrar evlenmek istemiştim biri ile tanıştım olmadı bir süre sonra şuanda eşim olan kişi ile tanıştım bir sorun vardı evliydi ama gönül ya bu sevdim imam nikahı ile evlenmiştik eşi öğrendi bunun üzerine eşim beni terk etmişti ne yapsam geri dönmüyordu. Sizinle yapmış olduğumuz PGES çalışması sonrası eşim bana tamamen geri döndü çalışmamız başarılı oldu teşekkür ederim pençeli abi.

SAYENİZDE YÖNETİCİ OLDUM

İşyerimde uzun süredir çalışıyordum kendimce terfi beklerken çalıştığım firma büyük ve çok ortaklı bir firma. Bir şey yapıp yönetici olmak istiyordum sizle görüşmeden önce bir kaç hocayla görüştüm bu hocalar mantığıma yatmayan şeyler söylediler bir daha araştırırken bir hoca daha buldum o hoca bana sizi tavsiye etti yaptığınız çalışmalarda başarılı olduğunuzu söyledi bana telefonunuzu verdi aradım sizi. durumumu anlatıca bana hayat yaşam başarı frekansı bozuk olan insanlarda yükselme olmaz dediniz daha çok dikkatimi çekti çalışmaya başladıktan iki hafta sonra müdürüm beni çağırdı ve bundan sonra üretim planlama müdürüsün dedi ben şok neredeyse bayılacaktım sevinçten sizi aradım gelen haberi verdim hayırlısı olsun dediniz bir süre sonra genel müdür olarak atandım diğer patronların dikkatini çekmiştim şuanda müdürüm bana biraz küs ama onunda üsütündeki yöneticiyim artık.

SEVGİLİMLE TEKRAR BİRLEŞTİRDİNİZ

Sevgilimle tanıştığımızda kendisi eşinden ayrılmıştı eski eşiyle görüşmüyordu. Bizim ilişkimiz başladıktan bir süre sonra eski eşinin kendisine tekrar dönmek istediğini öğrendim kendisinden, Ayrıldığı eşine tekrar dönmek istediğini söyledi bana benden ayrılmak istemediğini söyledi, bende bu şekilde bir ilişkiyi kabul etmem dedim ayrıldık ben bana yapılanları kabul edemedim ve onları ayırmak üzere hoca ararken sizi buldum bana anlattıklarınızın doğruluğunu yaptığınız başarılı çalışma ile gösterdiniz.

Kadın erkek ilişkilerini yöneten frekans sisteminin uyuşmadığını ve eski eşinin çekim kuvvetine girdiğini o yüzden eski eşine döndüğünü söylediniz. Çözüm için ise frekanslarınızı uyumlu hale getirir sizi yeniden birleştiririm dediniz ve dediğini yaptın bizi yeniden birleştirdin ömür boyu abimsin Allah razı olsun tekrar bir işim olduğunda mutlaka seni rahatsız edicem. Allaha emanet ol abi.

EŞİM BENİ TERK ETMİŞTİ SİZ BİRLEŞTİRDİNİZ

Eşimle aramdaki sorunlar yüzünden ayrılmıştık ve resmi olarak boşanmıştık eşim beni istemiyordu eşimle tüm konuşmalarıma ve çabalarıma rağmen ikna edemedim bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine sizi buldum eşimle beni tekrar birleştirdiniz.

EŞİMLE BİRLEŞTİM

Eşim beni evden tamamen kovmuştu gidecek yerim yoktu araştırma yaparken sizi buldum eşim 8 gün sonra benimle tekrar birleşti teşekkür ederim.

RESMİ OLARAK BOŞANDIĞIM EŞİMLE BİRLEŞTİM

Merhabalar burak bey nasılsınız
Ben eşimle evlendim evimize çıktık şu an için bir problem yok. Size teşekkür etmek için yazdım. Benimle ilgilendiniz dert yandigim tek insandiniz çok çok çok teşekkür ediyorum.

BOŞANMAK ÜZEREYKEN EŞİMLE BİRLEŞTİRDİNİZ

Eşimle ayrılmıştık eşim boşanma davasını açmış ne yapsam geri dönmüyor ikna edemiyordum. İnternet araştırması yaparken MEDYUM PENÇELİ BURAK ® web sayfasına rastladım Büyü, muska, hocasal işlem olmadan eş birleştirme yazısını okudum. Kendisiyle görüştüm durumu anlattım frekans analizi yaptı ve beni birleştireceğini söyledi. Sözleşmemizi yaptık çalışmaya başladık tam 15 gün eşim beni almaya geldi annemlerin evine. Bana artık geçmişi bıraklım önümüze bakalım dedi ve şimdi birlikteyiz. Eşim boşanma davasından’da vaz geçti. teşekkür ederim allah razı olsun sizden. yuvamı kurtardınız.

SAYENİZDE İYİM

Doktorlarla görüşmelerim sonrası bana konulan teşhis kabul edilecek türden birşey değildi. Daha çok araştırma yaparak sizi buldum doktorların söylediklerini anlattım size bana frekans bozukluğu kaynaklı olduğunu konulan tanı ile bir alakası olmadığını söylediniz analiz yaptıktan sonra ancak bilmediğim bir alanda sizden detaylı bilgi aldım ve anlattıklarınız çok ilginç geldi. Çözümü varmı diye sorduğumda tabiki var dediniz bana herşeyin ruhta başlayıp ruhta bittiğini öğrettiniz yapmış olduğunuz PGES UYGULAMASI sonrası bende hiç bir belirti kalmadı ve iyim sayenizde ne kadar teşekkür etsem az biliyorum ama allah razı olsun sizden. Şunu öğrendimki ruhunuz ne kadar güçlüyse siz o kadar iyisiniz. Pges uygulaması sonrası düzeleceğimde şüpheliydim ancak başardınız başardık birlikte ilk adımı atmak önemli bunuda tecrübe ettim onuda burada yazmak istedim iyi günler.

İŞ HAYATIMI DÜZELTTİNİZ

Büyük bir işletme sahibiyim çok güzel işler yapıp iyi paralar kazanıyordum biranda tüm işlerim bozulmaya başlamıştı daha doğrusu bozulmuştu sizin yaptığınız pges uygulaması sonrası işlerim çok daha iyi oldu bu kriz zamanlarında çok iyi para kazanıyorum pges uygulamanız siz çok başarılısınız işinizde.

EŞİMLE BİRLEŞTİRDİNİZ PGES UYGULAMASI SONRASI TÜM SORUNLARIM DÜZELDİ

İnternet araştırması yaparken pges uygulamanızı iki yerde gördüm facebook sayfanız ve internet sayfanızda. PGES uygulamınızda büyü muska kullanmadığınızı görünce hemen sizi aradım sorunumu anlattım siz önce incelemeniz gerektiğinizi söylediniz resim isim soyisim bilgisini aldıkdan sonra dönceğinizi söylediniz 1 saat sonra döndünüz önce şunu söylediniz eşinizle evlilik frekansınız kapalı diyince çok üzüldüm eşimle birleşmem mümkün değil zannetim siz bana önce dinleyin dediniz, Dinleyince şunu anladımki ölüm hariç herşeyin çözüm var sizde.

Çözüm için önce evlilik frekansının açılması gerektiğini söylediniz detayına çok fazla girmiycem anladığım konu değil beni eşimle birleştir dedim tamam dediniz ve birleştirdiniz size ne kadar teşekkür etsem azdır.

EŞİMLE BİRLEŞTİRDİNİZ

Sizi facebook sayfanızdan buldum sizi aradım sorunumu anlattım eşimle ilgili olan sorunlarımı asıl sorunum ayrılmış olmamızdı eşim beni tamamen terk etmişti 9 aydır ne beni arıyordu nede çocuklarını siz eşimle olan tüm sorunlarımı çözdünüz ve birleştirdiniz.

BENİ EŞİMLE BİRLEŞTİRDİNİZ

GİTMEDİĞİM HOCA KALMADI EŞİM BENİ TERK ETTİKDEN SONRA YENİDEN BİRLEŞMEK İÇİN İR ÇOK HOCAYA GİTTİM HİÇ BİRİNDEN SONUÇ ALAMADI BÜYÜ VAR DEDİLER İYİLİK ŞİRİNLİK MUSKASI BİRLEŞTİRME MUSKASI YAPICAZ DİYEREK 8.500 LİRA PARAMI ALDILAR NE YAZIKKİ HİÇ BİR SONUÇ ALAMADIM HOCALARDAN. SİZİ FACEBOOKDAN BULDUM BİR İLANINIZ DİKKATİMİ ÇEKTİ BÜYÜ MUSKA HOCASAL İŞLEM KULLANMADAN DİYE YAZIYORDU SİTENİZİ İNCELEDİM VE SON ÇARE DEDİM BUNUDA DENİYCEM BİDE NASIL GÜVENCEM DERKEN SÖZLEŞMENİZ DİKKATİMİ ÇEKTİ OKUDUĞUMDA ŞU MADDE DİKKATİMİ ÇEKTİ İŞİNİZ OLANA KADAR YANINIZDAYIM YAZIYORDU BUDA BENİ İKNA ETMEYE YETMİŞTİ ÇALIŞMAMIZI SİZİNLE BAŞLATTIKDAN SONRA İÇİME BİR HUZUR GELDİ EŞİM BANA KARŞI YUMUŞAMAYA BAŞLADI DAHA SONRA BİRLEŞMEK İÇİN KONUŞMALAR BAŞLADI EŞİM BAZI ŞARTLAR ÖNE SÜRSEDE BİRLEŞTİK SONRADA O ŞARTLARINDA VAZGEÇTİ ŞİMDİ SİZİN SAYENİZDE İYİZ ANCAK ŞU VARKİ SİZİ İYİKİ TANIMIŞIM O HOCALARA GİDEREK HATA YAPTIĞIMI SİZİ TANIYINCA VE YAPTIĞINIZ ÇALIŞMANIN NETİCESİNİ OLUMLU ALINCA ÖĞRENDİM. BEN SİZİ BİRLEŞTİRİRİM DİYEN CAMİ HOCASIDA OLDU BAŞKA MEDYUMLARDA OLDU ANCAK HEPSİ BAŞARSIZ SONUÇLAR SİZİ TANIDIĞIM GÜNDEN BERİ YANIMDA OLDUNUZ BAZEN KIZDINIZ BANA AMA SİZ BÜYÜM OLARAK HAKLIYDINIZ SABIRLI OLMAM GEREKTİĞİNİ EN BAŞINDA SÖYLEDİNİZ VE BİRLEŞTİRDİNİZ BENİ EŞİMLE İYİ GÜNLER ABİ.

KIZIM EŞİNDEN BOŞANMAK İSTİYORDU

Kızım yanıma gelerek eşinden boşanmak istediğini söylemişti tanıdığımız aracılığı ile size ulaştım pges uygulamanız sonrası kızım eşinden boşanmakta vazgeçti aralarındaki sorunlar çözüldü kendim ve kızım adına size teşekkür ederim.

SEVGİLİMİ YALVARTARAK DÖNDERDİNİZ

Sevgili pençeli Burak beyle yapmış olduğumuz Pgs sevgili birleştirme çalışması çok başarılı sonuçlar verdi ilk önce acabalarla kendisini aradım çalışmalar başladı fakat benim sabırsızlığım durmadan aramlarım Burak bey sabırla dinledi ve teselli oldu biraz sabırdan sonra sonuç düşündüğüm den de mükemmel oldu evet eski sevgili döndü inanın ben ettim sen etme sensiz yapamam yaşayamam karşımda oturup ağladı öncesinde beni istemeyen asla olmaz diyen insan bir anda bukadar değişti fakat bende herşey bitti ona karşı benim istediğim de buydu zaten onun benim yaşadıklarımı yaşamadı fazlasıyla yaşadı ve hala yaşıyor ikinci bir konu iş hayatımda olumsuzluklardı nereye başvursam olmuyordu şimdi iki işi birden yapıyorum ve güzel paralar kazanıyorum pençeli Burak teşekkürler iyiki tanımışım seni güzel insan.

EŞİMLE OLAN SORUNLARIMI ÇÖZDÜNÜZ VE BİRLEŞTİRDİNİZ

Eşimle iki yıldır sürekli kavgalarımız oluyordu bana boşanmak istediğini söylüyor ve devamlı evi terk edip gidiyordu. Eş sorunları çözmeyle ilgili psikolog ararken medyum pençeli burak ® web sitesine rastladım telefonla aradım durumumu kedisine anlattım. Sorunun kaynağının uyum frekansı bozukluğundan kaynaklı olduğunu anlattı bana ve evlilik frekansınız eşinizle kapanmış dedi pges uygulaması ile kapalı ve bozuk frekanslarınızı düzelticem ondan sonra eşinizle birleşirsiniz ve aranızdaki kavgalar biter demesi üzerine düşünüp dönücem dedim bir arkadaşımla konuyu paylaştım sen bizim pençeli burak abiyle görüşmüşsün demesi üzerine arkadaşımla buluştuk bana MEDYUM PENÇELİ BURAK ® abiyi anlattı abi diyorum mutluluğumu ona borçluyum kendisi dünyada frekans sistemini düzelten tek kişi olduğunu söyledi ve arkadaşımda çalışma yapmış benimde sorunlarımı pençeli çözdü dedi. Şimdi eşimle çok iyiz arda bir arza yapıyor ama kısa süreli uyum frekansları oturana böyle olacak diyor pençeli o nederse o allahın izniyle. Duam ve teşekkürlerim seninle abi allaha emanet ol.

SEVGİLİMLE BİRLEŞTİRDİNİZ

Birlikte yapmış olduğumuz sevgili birleştirme çalışmam başarılı oldu. Çalışmamızın 3 ayında beni sevgilimle birleştirdiniz teşekkür ederim başarılarınızın devamını temenni ederim. Beni Hatırlamanız için antalyadan.……

AİLELERİMİZ EVLENMEMİZE İZİN VERMİYORDU SAYENİZDE EVLENDİK

Biz doğuda görevli bir birini seven iki genciz ailelerimize evlenmek istediğimizi söylediğimizde karşı çıktılar aslen bizde doğuluyuz ve ailelerimizi ikna etmek mümkün değil. daha önceki kız arkadaşım şimdiki sözlüm konyada yaşayan medyum pençeli burak abimi bulmuş ailelerimiz üzerinde yapmış olduğu çalışma sonucunda şuanda ailelerimiz kendi istekleriyle ve kendi elleriyle düğünümüzü yapıyorlar bunu medyum pençeli burak abim’e borçluyuz yapmış olduğu pozatif enerji çalışması onun değimi ile pges enerji sistemi çalışması bizde çok başarılı sonuç verdi. yakında düğünüzmüz var.

EŞİMLE ARAMDAKİ CİNSEL SORUNU ÇÖZDÜ BAŞKA UZMANLAR ÇÖZEMEZKEN

Eşimle aramda Cns. sorunlar vardı doktora gitmemize rağmen çözememiştik. Genel kontrollerimizde eşimdede bendede sorun olmadığı söylendi psikologlada görüştük çözüm olmadı internette hoca ararken medyum pençeli burak ® web sitesinde eşler arası sorunları çözülmesi adlı hizmet görünce kendisini aradım durumumuzu anlattım uyum frekansı sorunu olduğunu ve çözebileceğini söyledi ve eşimle aramdaki sorunu çözdü teşekkür ederim.

SAYENİZDE BEBEĞİM OLUCAK PGES UYGULAMANIZ SONRASI HAMİLE KALDIM

Eşimle evlenmeme medyum pençeli burak vesile oldu pges evlendirme çalışması ile, Evlendikdikten sonra eşimle çocuk yapmaya karar verdik ama hamile kalamıyordum eşimle doktora gittik, Eşimde sorun olduğunu söyledi ve çocuğumuzun olamıyacağını söylemişlerdi eşim baba ben anne olmak istiyordum. Ama tıbben mümkün değil diyince umutsuzlandık. Durumu burak abime açtım üreme frekansı bozukluğu olduğunu söyledi frekans incelemesinden sonra kesinlikle eşinde üreme frekansı kapalı dedi ve pges uygulaması ile sorunu düzeltti şimdi kasım 2019 doğum yapıcam ayın 25 gibi zannediyorum. Teşekkür ederiz medyum pençeli burak ® abi sizi seviyorum bebeğim erkek olsaydı sizin adınızı koyacaktım ama kızım olacak abi.

GELİNİMLE OĞLUMUN ARASINI DÜZELTTİNİZ

Size oğlum ve gelinim arasındaki tartışma ve kavga sorunlarını gidermek üzere gelmiştim başarılı çalışmanız sonrası gelinim ve oğlum arasındaki tarıtşma ve kavgalar bitti allah razı olsun sizden çok teşekkür ederim kısa zamanda tekrar ziyaretiniz gelip yüz yüze teşekkür edicem.

MEDYUM PENÇELİ BURAK SİZİN SAYENİZDE EŞİMLE BİRLEŞTİM ARAMIZDAKİ SORUNLAR BİTTİ

Eşimle aramda sürekli kavgalar ve anlaşmamazlıklar vardı, beni dövüyor ve sürekli küfür ediyordu başka bir kadınlada ilişkiside vardı, Çocuğumuza karşı soğuktu. evlilik hayatımı nasıl kurtarıcam diye düşünüyor ailemede birşey diyemiyordum. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine sizi aradım ve sorunlarımı anlatınca kesin olarak sorununuzu çözerim ancak sabırlı olmanız gerek dediğiniz gün içim rahatladı. sizinle aynı zamanda sabırlı olmayıda öğrendim sorunu çözüp çözemiyeceğiniz merakda ediyordum ancak sabırlı olacağıma size söz verdim sizi iyiki tanımışım, şimdi eşimle aramız çok iyi eskisi gibi dövmüyor ve bana uzun zamanda beri ilk kez canım dedi teşekkür ederim. konya’ya gelirsem birgün mutlaka ziyaret edicem sizi allaha emanet ol burak abi.

KIZIM EŞİNDEN BOŞANMAK ÜZEREYKEN KIZIMIN YUVASINI KURTARDI

Kızım ve damadım arasında aile sorunları vardı eşimle birlikte kendimiz çözmeye çalıştık ancak başarılı olamadık eşimle büyü olduğunu düşünerek hoca aramaya başladık internet üzerinden. Aile sorunlarını büyü muska hocasal işlem kullanmadan çözdüğünü yazan bir yazı gördük ve kendisi ile irtibata geçtik bizden kızımın ve damadımın resimlerini istedi gönderdik 2 saat sonra arayın dedi. Aradığımızda kendi alanında bilgi verdi ve pges uygulaması ile sorunlarınızı çözeriz dedi. Eşimle konuşup dönücem dedim ertesi günü çalışmayı kabul ettik ve sözleşmeyi yapıp parasını ödedik kızımla damadımın arasını 4 ayda düzeltti ve şuanda mutlular. Kendisine teşekkür ederim kızım mutlu olunca anne baba olarak bizde mutluyuz.

Translate »