MEDYUM PENÇELİ BURAK

Hits: 918

MEDYUM PENÇELİ BURAK – BİOGRAFİ / MİSYON /VİZYON

1973 yılı istanbul bayrampaşa doğumluyum iki çocuk babasıyım doğuştan medyum özellikleri ve niteliğine sahibim 2014 yılına kadar bilgisayar yazılım bilişim alanında ticari faaliyet sürdürdüm daha sonra insanlara yardımcı olmak niyeti ile resmi olarak medyum sektöründe faaliyete başladım .

Hayrettin YILMAZ (MEDYUM PENÇELİ BURAK™) 2014 yılında medyum sektöründe “yapılmayanı yapmak” felsefesiyle yola çıktım.

Büyü, Muska, Hocasal işlem kullanmadan ayrılan Eşleri, sevgilileri, nişanlıları tekrar birleştirme ve kişisel tüm sorunlarınızı çözmekteyim.

PENÇELİ BURAK ™ tescilli markasıyla medyum sektöründe 2014 yılından beri resmi olarak hizmet vermekteyim PGES UYGULAMASI medyum pençeli burak olarak benim tarafımdan yapılan özel bir çalışmadır 2014 yılından bugüne kadar pges uygulaması ile birçok ailenin birleşmesine vesile oldum; Kişisel sorunlara eğilirek bireysel sorunlarda ve iş yeri sorunlarındada başarılı çalışmalar yaptım, Aile içi sorunların çözülmesinde başarılı çalışmalarım var. PGES UYGULMASI ile yaptığım çalışmada çalışmasını bitirdiğim bir çok insanın sorunlarını çözdüm ve ayrı eşleri birleştirdim felsefem ve başarımın anahtarı olan SABIR felsefesiyle ile çalışmaktayım sabırlı olan herkesin işlemlerini başarıyla bitirdim ve olumlu olarak sonuçlandırdım. Vergi dairesine bağlı resmi olarak çalışıyorum Medyum Pençeli Burak™ olarak çalışma prensiplerini hizmet şartlarını sözleşmeye bağladım ve hizmet sözleşmesi kuralları dahilinde hizmet vermekteyim. Başarının sırrı prensip de gizlidir ve prensiplerim paradan da önce gelir. prensip iş ahlakı kuralıdır, hayat başarı kuralıdır sözleşme kurallarına yapacağım ve yapabileceğim kuralları ve hizmeti yazdım benimle çalışma yapmak isteyen herkes hizmet sözleşmesini okuyup onaylamak yada ıslak imza ile imza etmek zorundadır Sabırlı olan herkese sözümde durur sorununu çözerim sorununun çözülmesine vesile olurum SÖZÜNÜ vermekteyim. Haytınızda sorunlar olabilir her sorun kaynağı ne olursa olsun tüm sorunlarınızı çözmekteyim yeterki sabırlı olun şartındayım İşin özü söze dayılıdır garantiye değil. Medyum Pençeli Burak ® olarak Büyü Muska Vefk Tılsım Hoca işlemi kullanmadan tüm sorunlarınızı %100 başarılı olarak çözmekteyim PGES uygulaması ile bugüne kadar birçok kişinin sorunlarını çözdüm ayrılan Eşleri birleştirdim, Sevgilileri birleştirdim evlendirdim, Kişisel sorunları ve özel sorunları çözdüm KİŞİLERİN MUTLU OLMASINI SAĞLADIM.

Benimle çalışma yapan herkesin mutluluğunu sağlamak vizyon ve misyonumdur.

Medyum Pençeli Burak ®
www.medyumpenceliburak.com
info@medyumpenceliburak.com
KONUŞMA BAŞLAT
Yardıma İhtiyacınızmı Var.!
Merhaba Size yardımcı Olabilirmiyim.?