İŞ HAYATI ÖZEL HAYAT DÜZELTME

İŞ HAYATI ÖZEL HAYAT DÜZELTME

Hits: 58

İş hayatınızda sürekli olumsuzluklar varsa.? İşe giremiyorsanız, Para kazanamıyorsanız, İş yeriniz var ama işleriniz yolunda gitmiyorsa, Çalışansınız ancak iş yerinizden çıkarılma riskiniz var yada kariyer yükselmeniz olmuyorsa, İşletmenize müşteri gelmiyorsa yada geliyor ancak şatış yapamıyorsanız.

Özel hayatınızda sürekli sorunlarınız varsa size özel tüm hayatınızda, Kişilik sorunları yaşıyorsanız ve kendinizi tanıyamıyorsanız, sürekli sıkılıyorsanız kendinizi depresyonda gibi hissediyorsanız ve geçmiyorsa bu durumunuz özel hayatınzda kadın erkek ilişkinize yansıyorsa çok agresifseniz istem dışı şiddet uyguluyorsanız. Çözümünü merak ediyormusunuz.? İşte çözümü pges uygulaması.

PGES UYGULAMASI İLE SORUNLARIMI NASIL ÇÖZERİM

Size sorduğum tüm sorunların çözümü var, Daha önce butür sorunları yaşayan kişiler üzerinde yapmış olduğum pges uygulaması başarılı oldu birçok kişide ve onlar üzerinde %100 başarılı oldu. Bu sorunların temel kaynağı RUH FREKANS sistemindeki HAYAT YAŞAM BAŞARI FREKANSI bozukluğunda kaynaklı Bu frekans İş hayatınızı, Özel hayatınız, Evlilik hayatınızı, Özel yetenek beceri ve PARANIN GELMESİ VE ÇOĞALMASI kanalını barındır. Bu frekansı kapalı veya bozuk olan kişilerde Malesef hayat çok kötü olur ve tüm işlerinde başarısız olur bu frekansınızın düzeltilmesi yada kapalı olan frekansın yeniden aktif edilmesi gerekmektedir. Bu tür sıkıntılarınız varsa benimle mutlaka görüşün. Dünyada bu frekansı açan tek kişi Medyum Pençeli Burak ® ‘tır Başka bu hizmeti verebilecek kimse yok. Hayat yaşam başarı frekansınız kapalı yada bozuksa bunu nasıl anlarsınız; RUH frekans sisteminizi analiz ettirerek anlayabilirsiniz RUH frekans sistemi analizi üç saat süren bir analizdir. Uzaktanda analizi yapılabilir bunun içinde RESİM, İSİM, SOYİSİM,ŞEHİR bilgisini vermeniz yeterlidir. Detaylı Frekans sisteminizin analiz edilmesi sonrası size frekanslarla ilgili yorumlarınızı yapıp sizi doğru bir şekilde ne yapacağınızla ilgili olarak yönlendiririm. Sizde bu doğrultuda doğru karar vererek Sorunlarınızın temel kaynağını öğrenmiş ve sorunlarınızı çözmek üzere ilk adımı birlikte atmış oluruz.

PGES UYGULAMASI DÜNYA GENELİNDE SADECE MEDYUM PENÇELİ BURAK ®’TIR BAŞKALARI TARAFINDAN UYGULANMASI MÜMKÜN DEĞİLDİR.

KONUŞMA BAŞLAT
Yardıma İhtiyacınızmı Var.!
Merhaba Size yardımcı Olabilirmiyim.?