"Medyum 

Pençeli Burak"
0542 448 98 05

BÜYÜ MUSKA KULLANMAYAN TEK MEDYUM

PGES UYGULAMASI İLE TÜM SORUNLARINIZA ÇÖZÜM

MEDYUM PENÇELİ BURAK ®

www.medyumpenceliburak.com

info@medyumpenceliburak.com

+90 542 448 98 05 

KONYA / TÜRKİYE

İLETİŞİM FORMU

İLETİŞİM
Başında 0 olmadan yazın 542 xxx xx xx
world-map+90 542 448 98 05

TÜRKİYE ofis

Türkiye'de bulunan ofisimizden dünya ülkelerine hizmet veriyorum PGES uygulaması uzaktan uygulanabilir pozitif Bir uygulamadır. Sorunları çözmede ve düzeltemede başarısını ıspatlamıştır. Sizinde sorunlarınız varsa benimle görüşün birlikte sorunlarınıza çözüm bulalım hangi din mensubu olduğunuz önemli değil tüm dünya insanlarına hizmet verebiliyorum bana mail atabilirsiniz info@medyumpenceliburak.com yada iletişim formunu doldurup sorununuz benimle paylaşabilirsiniz.

MEDYUM PENÇELİ BURAK ® HAKKINDA

20181013_124932

Hayrettin YILMAZ (MEDYUM PENÇELİ BURAK™) 2014 yılında medyum sektöründe “yapılmayanı yapmak” felsefesiyle yola çıkmıştır.

Büyü, Muska, Hocasal işlem kullanmadan ayrılan Eşleri, sevgilileri, nişanlıları tekrar birleştirme ve kişisel tüm sorunlarınızı çözmektedir.

PENÇELİ BURAK ™ tescilli markasıyla medyum sektöründe 2014 yılından beri resmi olarak hizmet vermektedir PGES ( Pozitif Güç Enerji Sistemi) UYGULAMASI medyum pençeli burak tarafından uygulanan özel bir çalışmadır 2014 yılından bugüne kadar pges uygulaması ile birçok ailenin birleşmesine vesile olmuştur; Kişisel sorunlara eğilirek bireysel sorunlarda ve iş yeri sorunlarındada başarılı çalışmalar yapmıştır, aile içi sorunların çözülmeside başarılı çalışmalarıda vardır. uyum frekansları ve frekanslarla yaptığ çalışmada çalışmasını bitirdiği bir çok insanın sorunlarını çözüme kavuşturmuştur. felsefesinin ve başarısının anahtarı olan SABIR ile çalışmaktadır sabırlı olan herkezinde işlemlerini başarıyla bitirmiş ve olumlu olarak sonuçlandırmıştır. Resmi olarak çalışan Medyum Pençeli Burak™ çalışma prensiplerini hizmet sözleşmesine bağlamış ve hizmetini hizmet sözleşmesi kuralları dahilinde vermektedir. Başarının sırrı prensip’de gizlidir ve prensiplerim paradanda önce gelir. prensip iş ahlakı kuralıdır, hayat başarı kuralıdır diyen hayrettin YILMAZ medyum pençeli burak sözleşme kurallarına yapacağım ve yapabileceğim kuralları yazdım benimle çalışma yapmak isteyen herkez hizmet sözleşmesini okuyup onaylamak yada ıslak imza ile imza etmek zorundadır şartı ile hizmet hayatına devam etmekdedir. Sabırlı olan herkeze sözümde durur sorununu çözerim sorununun çözülmesine vesile olurum SÖZÜNÜ vermektedir hayrettin YILMAZ (Medyum Pençeli Burak™). Haytınızda sorunlar olabilir her sorun ruh’dan kaynaklıdır ve spritual olarak ruh’dan kaynaklı tüm sorunlarınızı çözmekteyim yeterki sabırlı olun şartınıda 2014’den beri tüm hizmet alanlarına söylemiştir. Sabırlı olan herkeze yardımını esirgemeden yardım etmiştir. İşin özü söz’e dayılıdır garantiye değil. Medyum Pençeli Burak ® PGES UYGULAMACISI Büyü Muska Vefk Hoca işlemi kullanmadan tüm sorunlarınızı %100 başarılı olarak çözen medyum spritüal olarak hizmet vermekteyim. Pges uygulaması ile bugüne kadar birçok kişinin sorunlarını çözdüm ayrılan Eşleri birleştirdim, Sevgilileri birleştirdim evlendirdim, Kişisel sorunları ve özel sorunları çözdüm KİŞİLERİN MUTLU OLMASINI SAĞLADIM.


Medyum “Pençeli Burak ® Kuruluş 2014
www.medyumpenceliburak.com
info@medyumpenceliburak.com

+90 542 448 98 05

Translate »